صفحه اصلی حرارتی ورقه ای روکش آلومینیوم

حرارتی ورقه ای روکش آلومینیوم

حرارتی ورقه ای روکش آلومینیوم عایق حرارتی ورقه ای روکش آلومینیوم , لیست قیمت عایق حرارتی ورقه ای روکش آلومینیوم , عایق حرارتی ورقه ای روکش آلومینیوم ساده , عایق حرارتی ورقه ای روکش آلومینیوم چسب دار , عایق حرارتی ورقه ای روکش آلومینیوم نخ دار مسلح

مطالب و مقالات حرارتی ورقه ای روکش آلومینیوم

حرارتی ورقه ای روکش آلومینیوم عایق الاستومری، پرمصرف ترین عایق حرارتی برای ساختمان ، عایق های الاستومری ، نصب عایق الاستومری
عایق الاستومری، پرمصرف ترین عایق حرارتی برای ساختمان ، عایق های الاستومری ، نصب عایق الاستومری
در حال حاضر به علت محدود بودن ذخایر انرژی اکثر ساختمان سازان به دنبال تدابیری برای صرفه جویی و بهینه سازی مصرف انرژی هستند و سعی می کنند ساختمان ها را به نحوی بسازند که میزان هدررفت انرژی در آنها به حدالقل برسد. عایق ها از جمله محصولاتی هستند که به عنوان یک پوشش عمل کرده و مانع از انتقال و هدررفت انرژی می شوند. با فرا رسیدن فصل سرما نیاز ساختمان به عایق حرارتی شدت پیدا می کند زیرا در صورت عدم عایق کاری مناسب، سوخت بیشتری برای گرم کردن ساختمان مصرف می شود و در نتیجه هزینه قبوض نیز بالا رفته و از نظر اقتصادی هزینه سنگینی بر روش ساکنین تحمیل می شود. برخی از عایق های حرارتی علاوه بر کنترل گرما مقاومت بالایی در برابر آتش دارند و در واقع کندسوز می باشند. در گذشته از پشم شیشه به عنوان عایق برای لوله های انتقال آب در فصول سرد استفاده می شود اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی انواع جدیدی از عایق به بازار ارائه شده اند که نیاز یک ساختمان را تامین می کند و مصرف انرژی را به حدالقل می رساند.

عایق حرارتی به پوششی گفته می شود که از انتقال گرما و حرارت از یک مکان به مکان دیگر جلوگیری به عمل می آورد. حرکت گرما از مکان گرم به مکان سرد است، از این رو برای ممانعت از انتقال گرما به فضای سرد باید از عایق حرارتی استفاده شود. از عایق حرارتی در مکان های مختلف استفاده می شود از جمله دیوارها، سقف، پوشش لوله های آب گرم و سرد، کف ساختمان و … . وقتی درجه حرارت محیط متعادل باشد فرد آرامش بیشتری داشته و به فعالیت های روزانه می پردازد. عایق کاری ساختمان را در زمستان گرم و در تابستان خنک نگه می دارد. خرید و نصب عایق در مرحله اول ممکن است کمی هزینه بردار باشد اما در طولانی مدت منجر به صرفه جویی در هزینه ها شده و صرفه اقتصادی در بر خواهد داشت. پوشش قسمت های مختلف ساختمان با عایق حرارتی منجر به صرفه جویی ۵۰ درصدی مصرف سوخت و انرژی می شود.

انتخاب یک عایق حرارتی مناسب با توجه به شرایط آب و هوایی و دمای محیط صورت می گیرد. ضخامت عایق باید به اندازه ای باشد که با حدالقل میزان ممکن بتواند هدر رفت انرژی را کاهش دهد. از جمله ویژگی هایی که یک عایق خوب بدان نیازمند است می توان به مقاومت حرارتی بالا، مقاومت فشاری ایده آل، عدم رشد قارچ و کپک، مقاومت در برابر نم و رطوبت و چگالی بالا اشاره نمود. در حال حاضر عایق های حرارتی که به بازار عرضه می شوند به صورت تخته ای، فله ای، نواری، لحافی، لوله ای و آجری می باشند.
ماده اصلی سازنده عایق الاستومری نیتریل فوم است که به آن خاصیت ارتجاعی می بخشد. انعطاف پذیری عایق الاستومری بسیار بالاست و از مقاومت حرارتی مناسب در برابر حرارت و نفوذ بخار آب برخوردار می باشد. این عایق برای عایق کاری و پوشش تاسیساتی نظیر بویلرها، انواع لوله ها، سوله ها، مخازن و صنایع مختلف کاربرد دارد. قیمت عایق الاستومری در مقایسه با عایق پشم سنگ کمی گران تر است. این فوم عایق وزن بسیار سبکی دارد و به صورت چسب دار یا بدون آن مورد استفاده قرار می گیرد. این فوم ها نه تنها عایق حرارتی می باشند، بلکه به عنوان عایق صوتی از انتقال سر و صدا نیز جلوگیری می کنند.
1397-12-01
حرارتی ورقه ای روکش آلومینیوم فروش انواع عایق الاستومری ، خرید عایق الاستومری ، انواع عایق الاستومری
فروش انواع عایق الاستومری ، خرید عایق الاستومری ، انواع عایق الاستومری
عایق الاستومری یکی از پر کاربرد ترین عایق های موجود در بازار است که علاوه بر اینکه در برابر حرارت عایق خوبی بوده، در مقابل عبور آلودگی صوتی نیز از خود مقاومت نشان می دهد که بازار عایق ایران به صورت عمده این محصولات را به فروش می رساند. عایق الاستومری به نسبت سایر عایق ها محصولی جدید بوده است اما با این وجود و به دلیل تنوع و خواص خود در مدت کوتاهی توانست جایگاه خود را در بین عایق های مشابه پیدا کرده و مورد استقبال واقع گردد. حال به بررسی برخی از خواص عایق الاستومری می پردازیم:

خواص صوتی و حرارتی عایق الاستومری

مهمترین خواص استفاده از عایق الاستومری، مقاومت هم زمان در برابر صوت و حرارت است که باعث شده یک امتیاز بسیار ارزشمند نسبت به سایر عایق های صوتی و حرارتی کسب نماید. ضمن این که به ضخامت نسبتا کمی نیز داشته که باعث می شود فضای کمتری از ساختمان اشغال شود.

تنوع اشکال تولیدی

عایق الاستومری به صورت لوله ای، رولی ساده و رولی موجدار تولید گشته که هر کدام با توجه به نیاز با روکش های مختلف عرضه می گردند. ضمنا این محصولات با ضخامت های مختلف جهت کاربرد های متفاوت موجود بوده که با توجه به نیاز مشتری معرفی می گردد. نکته قابل توجه در عایق های لوله ای الاستومری طول آن ها است که در برخی از تولیدی ها با طول 2متر تولید شده و برخی از آن ها با طول 180سانتی متر، اما هر از گاهی این عایق های 180 سانتی متری به عنوان 2متری عرضه می گردد که هنگام خرید می بایست به این موضوع توجه داشت.

راحتی نصب

نصب عایق الاستومری بسیار ساده بوده و به راحتی می توان آن را در محل مورد نظر نصب نمود. برای این کار کافی است تا عایق را در محل مورد نظر قرار داده و از چسب مخصوص آن جهت نصب استفاده نمود. حتی برای راحتی بیشتر کار می توان از نوع پشت چسب دار آن نیز استفاده نمود.
1397-11-29
حرارتی ورقه ای روکش آلومینیوم لزوم ایجاد عایق حرارتی ، نصب عایق حرارتی ، نصب عایق الاستومری ، خرید عایق الاستومری، بهترین عایق الاستومری
لزوم ایجاد عایق حرارتی ، نصب عایق حرارتی ، نصب عایق الاستومری ، خرید عایق الاستومری، بهترین عایق الاستومری
استفاده از عایق های حرارتی به دو منظور مد نظر کارشناسان ساختمان سازی قرار گرفته است. اول اینکه بار گرمایی محیط خانه را بالاتر برده و ضریب از دست دادن انرژی و یا به قول خودشان کاهش مصرف انرژی را بالاتر ببرند.

اتلاف گرما در زمستان باعث می شود محیط خانه به راحتی گرم نشود و متاسفانه این موضوع با پرداخت بهای زیاد تجربه به دست آمد. در ایران ساختمان هایی که در چند دهه گذشته ساخته شدند اصلا قابلیت حفظ گرما را ندارند. عدم استفاده از یک عایق مناسب حرارتی در کف ساختمان ، دیوارها و سقف باعث می شود به راحتی حرارت از بدنه ساختمان خارج شود .

موضوعای که حتی با دو جداره کردن پنجره ها هم خیلی خود را نشان نمی دهد و برخی از افراد می پرسند که چرا خانه ما با اینکه ساختار پنجره ها را هم تغییر داده ایم باز سر است همین موضوع نبود عایق های حرارتی در بدنه ساخت ساختمان می باشد.

بهترین عایق حرارتی کف و دیوار ساختمان 2

از طرفی هدف دوم کارشناسان ساخت ساختمان جلوگیری از ورود حرارت به ساختمان ها می باشد. حتما برای شما هم پیش آمده که در تابستان گرمای بیش از اندازه داخل خانه شما را کلافه کرده و حتی گاهی اذعان دارید که هوای بیرون خنک تر است.

این دلیل هم دقیقا به همین خاطر است. شما با نداشتن عایق های حرارتی در ساختمان خود باعث می شود گرمای بیرون وارد خانه شود و در خانه به دلیل محسور بودن به اصطلاح دم کند و یا گرما ماندگار شود. وقتی هوا راحت در جریان نیست ولی گرما بر محیط خانه اثر می گذارد.

در همان تابستان داغ شدن زیاد دیوار های خانه باز هم پرت انرژی سرمایشی شما را به همراه خواهد داشت.

در نتیجه استفاده از عایق حرارتی به منظور جلوگیری از ورود هوای داغ در تابستان و خروج گرما در زمستان امری حیاتی برای خانه های نو ساز است.

قبلا در مقاله دلایل گرم نشدن گرمایش از کف گفتیم که نبود عایق بندی در زیر لوله های گرمایش از کف یکی از دلایل پرت انرژی گرمایشی است.
1397-11-24
حرارتی ورقه ای روکش آلومینیوم خصوصیات مهمی که باید در انتخاب مواد عایق مد نظر قرار گیرد ، خرید عایق الاستومری ، نصب عایق الاستومری
خصوصیات مهمی که باید در انتخاب مواد عایق مد نظر قرار گیرد ، خرید عایق الاستومری ، نصب عایق الاستومری
مقاومت حرارتی ، قابلیت احتراق ، سمیت ، چروک خوردگی ، مقاومت در برابر اشعه ماورای بنفش ، مقاومت در برابر قارچ و میکروب ، خاصیت شیمیایی خنثی (برای اینکه به فلزات اطراف خود آسیب وارد نکند)، ضریب انقباض و انبساط ، مقاومت فشاری ،خاصیت مویینگی و چگالی.
عایقها به صورت صفحه ای ، تخته ای ،آجری ، ،ورقه ای و نواری به بازار عرضه میگردد.
جلوگیری از انتقال گرما با استفاده دو عایق حجیم و انعکاسی صورت می گیرد.
1397-11-17
حرارتی ورقه ای روکش آلومینیوم کاربرد مختلف از عایق الاستومری، نصب عایق الاستومری، بهترین عایق الاستومری
کاربرد مختلف از عایق الاستومری، نصب عایق الاستومری، بهترین عایق الاستومری
عایق الاستومری بیشتر برای عایق کاری خطوط سیستم های تهویه و کانال های انتقال گاز یا مایعات استفاده می شود. این
عایق الاستومری معمولا ضریب نفوذ آب و بخار بسیار پایینی دارند و در نتیجه از چگالش (تبرید) بخار جلوگیری می نمایند. این خاصیت عایق الاستومری برای عایق کاری سردخانه ها,یخچال ها و خنک سازها, عایقی ایده آل معرفی می کند. محدوده دمای کاری این عایق الاستومری به طور متوسط بین 100- الی 100 درجه سانتی گراد است. در صورتی که دمای محیط یا خط انتقال لوله , ازمحدوده دمای کاری فراتر نرود, می توان از این نوع عایق ها در عایق کاری خطوط گرمایش مانند شوفاژ و موتورخانه نیز کاربرد دارد.
1397-11-15
حرارتی ورقه ای روکش آلومینیوم ویژگی های مهم بهترین عایق الاستومری یا عایق حرارتی ، نصب عایق الاستومری، بهترین عایق الاستومری
ویژگی های مهم بهترین عایق الاستومری یا عایق حرارتی ، نصب عایق الاستومری، بهترین عایق الاستومری
ویژگی های مهم بهترین عایق الاستومری یا عایق حرارتی
مقاومت در برابر حرارت را برای جلوگیری از هدررفتن انرژی داشته باشد
در برابر عوامل میکروبی و قارچی از مقاومت خوبی برخوردار باشد
دربرابر عوامل خارجی واکنش ندهد واز لحاظ شیمیایی خنثی باشد
در برابر فشار و حرارت از مقاومت خوبی برخوردار باشد
در برابر حرارت و گرمای زیاد چروک نشود
مقاوم در برابر اشعه ماورای بنفش
چگالی مناسبی داشته باشد
عمر مفیدی داشته باشد
1397-11-13

محصولات حرارتی ورقه ای روکش آلومینیوم

قفل و بست کانال
حرارتی ورقه ای روکش آلومینیوم : قفل و بست کانال

چسب ماستیک
حرارتی ورقه ای روکش آلومینیوم : چسب ماستیک

چسب مایع عایق الاستومری
حرارتی ورقه ای روکش آلومینیوم : چسب مایع عایق الاستومری

فلنج کانال
حرارتی ورقه ای روکش آلومینیوم : فلنج کانال

ساپورت کانال
حرارتی ورقه ای روکش آلومینیوم : ساپورت کانال

برای تهیه و ساختن فلنج از کرنر یا گوشه فلنج استفاده میشود. ابعاد گوشه فلنچ به سایز فلنج مورد استفاده بستگی دارد.
حرارتی ورقه ای روکش آلومینیوم : برای تهیه و ساختن فلنج از کرنر یا گوشه فلنج استفاده میشود. ابعاد گوشه فلنچ به سایز فلنج مورد استفاده بستگی دارد.

داکت پین
حرارتی ورقه ای روکش آلومینیوم : داکت پین

نوارچسب پی وی سی
حرارتی ورقه ای روکش آلومینیوم : نوارچسب پی وی سی

نوار چسب برزنتی
حرارتی ورقه ای روکش آلومینیوم : نوار چسب برزنتی

نوار چسب آلومینیومی
حرارتی ورقه ای روکش آلومینیوم : نوار چسب آلومینیومی

نوار درزگیر چسبدار با عایق الاستومری
حرارتی ورقه ای روکش آلومینیوم : نوار درزگیر چسبدار با عایق الاستومری

عایق الاستومری صوتی آکوستیک
حرارتی ورقه ای روکش آلومینیوم : عایق الاستومری صوتی آکوستیک

عایق الاستومری لوله ای ساده - بدون هالوژن
حرارتی ورقه ای روکش آلومینیوم : عایق الاستومری لوله ای ساده - بدون هالوژن

عایق الاستومری لوله ای با روکش آلومینیوم- بدون هالوژن
حرارتی ورقه ای روکش آلومینیوم : عایق الاستومری لوله ای با روکش آلومینیوم- بدون هالوژن

عایق الاستومری بدون هالوژن رولی ساده
حرارتی ورقه ای روکش آلومینیوم : عایق الاستومری بدون هالوژن رولی ساده

عایقهای الاستومری بدون هالوژن با روکش آلومینیوم
حرارتی ورقه ای روکش آلومینیوم : عایقهای الاستومری بدون هالوژن با روکش آلومینیوم

عایق الاستومری لوله ای ساده NBR
حرارتی ورقه ای روکش آلومینیوم : عایق الاستومری لوله ای ساده NBR

عایق الاستومری پشت چسبدار مسلح NBR
حرارتی ورقه ای روکش آلومینیوم : عایق الاستومری پشت چسبدار مسلح NBR

عایق الاستومری لوله ای با روکش آلومینیوم NBR
حرارتی ورقه ای روکش آلومینیوم : عایق الاستومری لوله ای با روکش آلومینیوم NBR

عایق الاستومری رولی ساده NBR
حرارتی ورقه ای روکش آلومینیوم : عایق الاستومری رولی ساده NBR

عایق الاستومری پشت چسبدار ساده NBR
حرارتی ورقه ای روکش آلومینیوم : عایق الاستومری پشت چسبدار ساده NBR

عایق الاستومری با روکش آلومینیوم ساده NBR
حرارتی ورقه ای روکش آلومینیوم : عایق الاستومری با روکش آلومینیوم ساده NBR

عایق الاستومری با روکش آلومینیوم مسلح NBR
حرارتی ورقه ای روکش آلومینیوم : عایق الاستومری با روکش آلومینیوم مسلح NBR

عایق الاستومری با روکش آلومینیوم ساده EPDM
حرارتی ورقه ای روکش آلومینیوم : عایق الاستومری با روکش آلومینیوم ساده EPDM

عایق الاستومری لوله ای سادهEPDM
حرارتی ورقه ای روکش آلومینیوم : عایق الاستومری لوله ای سادهEPDM

عایق الاستومری لوله ای با روکش آلومینیوم EPDM
حرارتی ورقه ای روکش آلومینیوم : عایق الاستومری لوله ای با روکش آلومینیوم EPDM

عایق الاستومری رولی ساده EPDM
حرارتی ورقه ای روکش آلومینیوم : عایق الاستومری رولی ساده EPDM

عایق الاستومری پشت چسب دار مسلح EPDM
حرارتی ورقه ای روکش آلومینیوم : عایق الاستومری پشت چسب دار مسلح EPDM

عایق الاستومری پشت چسبدار ساده EPDM
حرارتی ورقه ای روکش آلومینیوم : عایق الاستومری پشت چسبدار ساده EPDM

عایق الاستومری با روکش آلومینیوم مسلح EPDM
حرارتی ورقه ای روکش آلومینیوم : عایق الاستومری با روکش آلومینیوم مسلح EPDM

شاخه های محصولات