صفحه اصلی عایق صوتی درب ساختمان

عایق صوتی درب ساختمان

عایق صوتی درب ساختمان عایق صوتی درب ساختمان , قیمت عایق صوتی درب ساختمان ,انواع عایق صوتی درب ساختمان , عایق صوتی درب ساختمان ترک, لیست قیمت عایق صوتی درب ساختمان

مطالب و مقالات عایق صوتی درب ساختمان

عایق صوتی درب ساختمان کاربرد عایق در کاهش مصرف انرژی
کاربرد عایق در کاهش مصرف انرژی
اهمیت انرژی و استفاده بهینه از آن بر هیچ‌کس پوشیده نیست. امروزه به علت هزینه‌های سنگین انرژی و نیز کمبود در منابع آن، موضوع صرفه‌جویی در مصرف انرژی، در کانون توجه صنایع قرار گرفته است و راه‌کارهایی برای این منظور به‌کارگرفته می‌شوند که یکی از مهم‌ترین این راهکارها، استفاده از عایق‌هاست.
1397-08-02
عایق صوتی درب ساختمان فوم الاستومری
فوم الاستومری
فوم الاستومری مانع بسیاری در مقابل نفوذ بخار بسیار مقاوم است و به کنترل چگالش کمک می‌کند از این رو استفاده از این فوم‌ها به عنوان عایق رواج پیدا کرده است. عایق فوم الاستومریک معمولاً در سیستم های تهویه مطبوع ( عایق الاستومری رولی ) و تاسیسات سرمایشی ( عایق الاستومری لوله ای ) مورد استفاده قرار می گیرد. فوم‌های الاستومری (فوم‌های الاستومری لوله ای و رولی ) به طور معمول در دو شکل رولی و لوله‌ای تولید می‌شوند و مواد به کار رفته در آن ها بسیار انعطاف پذیر است که این ویژگی سبب نصب و اجرای آسان آن‌ها می‌گردد.
عایق‌های حرارتی الاستومری در چندین شکل مختلف قابل تهیه و به کارگیری است. یکی از دسته‌های عمده عایق‌های الاستومری ، عایق‌های الاستومر رولی یا همان عایق حرارتی رولی یا عایق‌های الاستومری ورقه‌ای ( عایق حرارتی ورقه ای ) است. این دسته از عایق‌ها به صورت رول ( فوم الاستومریک ورقه ای ) تهیه می‌شوند و کارایی آن‌ها برای لوله‌های بزرگ ، مخازن و سایر مواردی است که ابعاد از پیش تعیین شده‌ای برای آن‌ها وجود نداشته باشد. برخی از مدل های گوناگون عایق های الاستومری رولی عبارتند از :
- عایق الاستومری رولی ساده ( عایق الاستومری ورقه ای ساده )
- عایق الاستومری رولی NBR (عایق ورقه ایNBR )
- عایق الاستومری نخ دار مسلح ( عایق ورقه ای نخ دار مسلح )
- عایق الاستومری پشت چسب دار( عایق ورقه ای پشت چسب دار )
- عایق الاستومری ساده ( عایق ورقه ای )
- عایق الاستومری رولی روکش آلومینیوم ( عایق ورقه ای با روکش آلومینیوم )
- عایق الاستومری رولی بدون هالوژن ( عایق ورقه ای بدون هالوژن )
- و ....
-
- یکی از انواع عایق‌های الاستومری ، عایق‌های الاستومری لوله‌ای هستند. کاربرد این نوع عایق‌های برای عایقکاری لوله‌های آب گرم در سازه‌ها و موارد مشابه است. تهیه این نوع عایق‌ها به شکل لوله‌ای سبب راحتی و سهولت در اجرای پروژه می‌شود. به علاوه کاربری عایقهای الاستومری لوله‌ای در مناطقی که فضای کافی برای کار ندارند ، بسیار آسان و به دور از دردسر است.
1397-08-02
عایق صوتی درب ساختمان نسل جدید از عایق های الاستومری
نسل جدید از عایق های الاستومری
نسل جدید از عایق‌ها ، عایق‌های الاستومری هستند. این عایق‌های فوم الاستومری جایگزین بسیار مناسبی برای عایق‌های سنتی هستند و شما می توانید انواع مختلف عایق های الاستومری را از مراکز مربوط به پخش انواع عایق الاستومری مانند عایق الاستومری NBR ، عایق الاستومری نخ دار مسلح و.. تهیه نمود و این عایق ها قابلیت استفاده در عایقکاری‌های گسترده را دارا می‌باشند. به علاوه کاربری عایق فوم الاستومری بسیار ساده و سهل است و برخلاف نمونه‌های سنتی از عایق‌ها (پشم شیشه ، پشم سنگ و موارد مشابه) ، کاربرد آن‌ها در عایق‌کاریها ، خطرات محیط زیستی به دنبال ندارد. این عایق های فوم الاستومری خود چسب ، عایق فوم الاستومری نخ دار مسلح و عایق فوم الاستومری بدون هالوژن با داشتن ساختار سلولی بسته مانع از نفوذ و گذر حرارت و رطوبت می‌شوند و برای عایق کردن کلیه تاسیسات و در بسیاری از شرایط آب و هوایی مناسب هستند.
یکی از مسائل مورد توجه در عایقکاری ساختمان ، در نظر گرفتن سطح تماس با محیط خارجی ، محدوده جغرافیایی و سیستم سرمایشی و گرمایشی سازه است. از طرف دیگر مواد و متریال به کار رفته در عایق و شیوه نصب و اجرای آن می‌باشد. عایق‌های الاستومری بدون هالوژن یکی از گزینه‌های مناسب برای عایقکاری در سازه‌هاست که به دلیل ساختمان بسته مواد خود ، مقاومت حرارتی بالایی داشته و به خوبی در برابر رطوبت و نم مقاومت مینماید.
برخی از عایقهای فوم الاستومری از جنس NBR تهیه میشوند. لاستیک NBR که با Buna-N و Perbunan نیز شناخته می شود و عامل اصلی در ساخت عایق الاستومری NBR است ، در واقع لاستیک سنتزی است که از مواد پلیمری آکریلونیتریل (ACN) و بوتادین ساخته شده است. نام های تجاری این محصول عبارتند از نیپل (Nipol) ، کرایناک (Krynac) و یوروپرن (Europrene). عایق‌های NBR ساده که در واقع بدون پوشش جانبی ارائه می‌شوند ، مقاومت بالایی در برابر تنش‌های مکانیکی دارند و از نفوذ رطوبت و نم تا حد قابل قبولی جلوگیری می‌کنند.
دسته ای دیگر از عایقهای الاستومری ساختاری با ترکیب EPDM دارند. عایق الاستومری EPDM از لاستیک سینتتیک و الاستومری ساخته می شود و کاربردهای وسیعی دارد. لاستیک‌های EPDM مقاومت حرارتی بسیار خوبی دارند. این مواد در مقابل عبور بخار آب و رطوبت و نم مقاومت بالای از خود نشان می‌دهند که دلیل آن سلول بسته بودنشان است. به علاوه این عایق‌ها خاصیت تابش بالایی دارند که این قابلیت‌ها به مواد سلول بسته انعطاف پذیر با ضخامت نسبتا کم اجازه می‌دهد که از چگالش سطحی جلوگیری کنند. بنابراین در عایق‌کاری سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی کاربرد فراوانی دارند.
1397-08-02
عایق صوتی درب ساختمان فوم برودتی و فوم حرارتی
فوم برودتی و فوم حرارتی
در سیستم‌هایی نظیر لوله های سرد و گرم ، تاسیسات ساختمان و نیروگاه‌ها ، بویلرها ، چیلرها ، دستگاه‌های تهویه مطبوع ، کشتی‌ها ، هواپیماها و لوله های انتقال نفت و گاز می‌توان از عایق های الاستومریک برودتی و حرارتی که از جنس نیتریل فوم می‌باشد ، استفاده نمود. وظیفه اصلی عایق‌ها ، جلوگیری از انتقال حرارت بین دو سیستم است. از این رو هرچه عایق مورد نظر مقاومت بیشتری در برابر انتقال حرارت داشته باشد ، مطلوبتر است.
فوم برودتی و فوم حرارتی هر دو برای عدم انتقال گرما به کار میروند با این تفاوت که فوم برودتی در سیستمهای سرمایشی و فوم برودتی در سیستم گرمایشی قابل به کارگیری است. فومهای الاستومری دسته ای از عایقها هستند که قابلیت به کارگیری در سیستمهای سرمایشی و گرمایشی را همزمان دارند و در واقع فوم حرارتی و برودتی هستند. با توجه به کاتالوگ عایق حرارتی و برودتی ایزیدم میتوان با تمامی خصوصیات آنها آشنا شد و عایقکاری را به راحتی انجام داد.
یکی از محلهای مهم برای عایقکاری سازه، کف آن و محل تماس ساختمان با زمین است. فوم برودتی کف برای عایقکاری کف سازه کاربرد دارد و مانع انتقال حرارت و رشد باکتری میشود. فومهای برودتی و حرارتی بسته به جنس ساختمان آنها و نوع عایق استفادع شده، قیمتهای مختلفی دارند.
1397-08-02
عایق صوتی درب ساختمان عایق حرارتی پتویی
عایق حرارتی پتویی
عایق حرارتی پتویی اصولاً از جنس پشم سنگ، پشم شیشه، پشم سرباره، پشم چوب و پشم حیوانات می‌باشد. عایق حرارتی پتویی پشم سنگ ، فاقد رزین فنولیک بوده که این خصیصه سبب افزایش مقاومت دمای کارکرد محصول تا 800 درجه سانتیگراد گردیده است. این محصول در ضخامت‌های متفاوت تا ۱۰۰ میلی‌متر و به عرض‌های مختلفی بریده می‌شوند.
عایقهای حرارتی پتویی بسیار مقاوم هستند و به این خاطر درعایق کاری مخازن و لوله‌ها، نیروگاه ها، پالایشگاه ها، پتروشیمی، كارخانه جات سیمان، اسید سازی، قند سازی و سایر تاسیسات حرارتی، کوره ها ، دیگ های بخار ، دودکشهای بلند ، اگزوز توربین ها وگرمخانه ها مورد استفاده قرار میگیرند.
1397-08-02
عایق صوتی درب ساختمان عایق رطوبتی کف زمین
عایق رطوبتی کف زمین
همیشه طبقه‌های زیرزمین یا همکف یک سازه در تماس با خاک مرطوب و نمناک است. به جهت رعایت اصول بهداشتی و جلوگیری از نفوذ و رشد قارچ و باکتری به ساختمان ، عایقکاری این مناطق از اهمیت برخوردار است. عایق رطوبتی لایه‌ای پیش ساخته است که به وسیله آن از نفوذ نم و رطوبت جلوگیری می‌شود. در روش‌های سنتی برای عایقکاری رطوبتی از قیر و گونی استفاده می‌شده است. اما روش‌های نوینی نظیر استفاده از رزین اپوکسی ، ورقه‌های نازک پلی تن و عایق‌های الاستومری نیز امروزه رونق فراوان دارند.
1397-08-02

محصولات عایق صوتی درب ساختمان

قفل و بست کانال
عایق صوتی درب ساختمان : قفل و بست کانال

چسب ماستیک
عایق صوتی درب ساختمان : چسب ماستیک

چسب مایع عایق الاستومری
عایق صوتی درب ساختمان : چسب مایع عایق الاستومری

فلنج کانال
عایق صوتی درب ساختمان : فلنج کانال

ساپورت کانال
عایق صوتی درب ساختمان : ساپورت کانال

برای تهیه و ساختن فلنج از کرنر یا گوشه فلنج استفاده میشود. ابعاد گوشه فلنچ به سایز فلنج مورد استفاده بستگی دارد.
عایق صوتی درب ساختمان : برای تهیه و ساختن فلنج از کرنر یا گوشه فلنج استفاده میشود. ابعاد گوشه فلنچ به سایز فلنج مورد استفاده بستگی دارد.

داکت پین
عایق صوتی درب ساختمان : داکت پین

نوارچسب پی وی سی
عایق صوتی درب ساختمان : نوارچسب پی وی سی

نوار چسب برزنتی
عایق صوتی درب ساختمان : نوار چسب برزنتی

نوار چسب آلومینیومی
عایق صوتی درب ساختمان : نوار چسب آلومینیومی

نوار درزگیر چسبدار با عایق الاستومری
عایق صوتی درب ساختمان : نوار درزگیر چسبدار با عایق الاستومری

عایق الاستومری صوتی آکوستیک
عایق صوتی درب ساختمان : عایق الاستومری صوتی آکوستیک

عایق الاستومری لوله ای ساده - بدون هالوژن
عایق صوتی درب ساختمان : عایق الاستومری لوله ای ساده - بدون هالوژن

عایق الاستومری لوله ای با روکش آلومینیوم- بدون هالوژن
عایق صوتی درب ساختمان : عایق الاستومری لوله ای با روکش آلومینیوم- بدون هالوژن

عایق الاستومری بدون هالوژن رولی ساده
عایق صوتی درب ساختمان : عایق الاستومری بدون هالوژن رولی ساده

عایقهای الاستومری بدون هالوژن با روکش آلومینیوم
عایق صوتی درب ساختمان : عایقهای الاستومری بدون هالوژن با روکش آلومینیوم

عایق الاستومری لوله ای ساده NBR
عایق صوتی درب ساختمان : عایق الاستومری لوله ای ساده NBR

عایق الاستومری پشت چسبدار مسلح NBR
عایق صوتی درب ساختمان : عایق الاستومری پشت چسبدار مسلح NBR

عایق الاستومری لوله ای با روکش آلومینیوم NBR
عایق صوتی درب ساختمان : عایق الاستومری لوله ای با روکش آلومینیوم NBR

عایق الاستومری رولی ساده NBR
عایق صوتی درب ساختمان : عایق الاستومری رولی ساده NBR

عایق الاستومری پشت چسبدار ساده NBR
عایق صوتی درب ساختمان : عایق الاستومری پشت چسبدار ساده NBR

عایق الاستومری با روکش آلومینیوم ساده NBR
عایق صوتی درب ساختمان : عایق الاستومری با روکش آلومینیوم ساده NBR

عایق الاستومری با روکش آلومینیوم مسلح NBR
عایق صوتی درب ساختمان : عایق الاستومری با روکش آلومینیوم مسلح NBR

عایق الاستومری با روکش آلومینیوم ساده EPDM
عایق صوتی درب ساختمان : عایق الاستومری با روکش آلومینیوم ساده EPDM

عایق الاستومری لوله ای سادهEPDM
عایق صوتی درب ساختمان : عایق الاستومری لوله ای سادهEPDM

عایق الاستومری لوله ای با روکش آلومینیوم EPDM
عایق صوتی درب ساختمان : عایق الاستومری لوله ای با روکش آلومینیوم EPDM

عایق الاستومری رولی ساده EPDM
عایق صوتی درب ساختمان : عایق الاستومری رولی ساده EPDM

عایق الاستومری پشت چسب دار مسلح EPDM
عایق صوتی درب ساختمان : عایق الاستومری پشت چسب دار مسلح EPDM

عایق الاستومری پشت چسبدار ساده EPDM
عایق صوتی درب ساختمان : عایق الاستومری پشت چسبدار ساده EPDM

عایق الاستومری با روکش آلومینیوم مسلح EPDM
عایق صوتی درب ساختمان : عایق الاستومری با روکش آلومینیوم مسلح EPDM

شاخه های محصولات