صفحه اصلی قیمت عایق

قیمت عایق

قیمت عایق برای حذف یا کاهش امواج صوتی نامطلوب در مناطق مسکونی تا صنعتی ، از عایق صوتی استفاده می‌گردد. عایق‌های صوتی با ساختار سلولی خاصی که دارند و با استفاده از حفرات موجود در سطح متخلل خود ، مانع از عبود صدا می‌گردند و به این صورت بسیاری از مزایا را با خود به همرا می‌آورند که بسته به کاربری مورد انتظار ، برخی از مزایا بیشتر از سایرین مورد توجه قرار می‌گیرد. برای مثال عایق صوتی باعث بهبود کیفیت صدا در اتاق (بدون پژواک) می‌گردد که برای موسیقیدانان مورد اهمیت است. بنابراین علاوه بر خانه و محیط کار ، عایق صوتی در فضای داخلی خودرو ، اتاق‌های کنفرانس ، استودیوهای ضبط صدا ، سالن‌های تئاتر و سینما وموتورخانه‌ها نیز به کار گرفته می‌شوند.
سطح متخلخل عایق صوتی به مانند تله صدا عمل میکند و از عبور آن جلوگیری میکند. قیمت عایق الاستومری در بازار مختلف است. میشوند. یکی از شرکتهای معتبر در زمینه فروش عایق شرکت ایزیدم است. شرکت ایزیدم عایقهای صوتی را در انواع مختلف و با بهترین قیمت در اختیار شما قرار میدهد. شرکت ایزیدم شرکت معتبر ترکیه ای است که فروش عایق از طریق نمایندگی های موجود در ایران صورت میگیرد. برای اطلاع از قیمت عایق الاستومری صوتی با شرکت ایزیدم تماس حاصل فرمائید.

مطالب و مقالات قیمت عایق

قیمت عایق برتری عایقهای الاستومریک به عایقهای سنتی
برتری عایقهای الاستومریک به عایقهای سنتی
عایق‌های الاستومری، بر پایه پلی ونیل کلرید و نیتریل بوتادین رابر یا اتلین پروپیلن دیان مونومر رابر هستند و از جمله مواد سلولی هستند که منعطف و سلول بسته است. همین پارامتر ساختار سلول بسته در مورد عایق‌های الاستومری، باعث می‌شود که این عایق‌ها به نفوذ رطوبت و نم بسیار مقاوم باشند. به علاوه در مورد مقامت حرارتی این عایق‌ها نیز می‌توان اشاره کرد که آن‌ها در دماهای پایین نیز همانند دماهای بالا مقاومت خود را حفظ می‌کنند و این مورد باعث می‌گردد که برخلاف پشم شیشه، برای کارایی در دمای پایین، نیازی به پوشش مضاعف نداشته باشد. عدم نیاز به این پوشش مضاعف، سبب بهبود توجیه اقتصادی برای استفاده از عایق‌های الاستومری می‌شود.
1397-08-02
قیمت عایق لزوم استفاده از عایق صوتی
لزوم استفاده از عایق صوتی
از مسائل دنیای مدرن و شهرهای بزرگ، آلودگی صوتی شدید است. از این رو به ویژه در مواردی که این آلودگی‌های صوتی ممکن است مزاحم و مخرب باشد، استفاده از روش‌هایی برای کاهش نویز و اختلالات صوتی ضروری به نظر می‌رسد. یکی از این روش‌های عایق‌کاری صوتی است. از عایق‌کاری صوتی در موارد زیادی مثل کارخانجات، منازل مسکونی، استودیوهای ضبط صدا و سایر موارد می‌توان استفاده نمود.
1397-08-02
قیمت عایق عایق‌های الاستومری صوتی
عایق‌های الاستومری صوتی
عایق‌های الاستومری صوتی، به منظور محدود کردن انتقال صدا در مراکز صنعتی و مسکونی مورد کاربرد قرار می‌گیرند. این دسته از عایق‌ها به مقدار زیادی از انتقال صدا و آلودگی صوتی از طریق دیوارها، سقف و کف می‌کاهند و از این رو از دو جهت برای عدم انتفال صدا داخل محیط به بیرون و نیز عدم ورود صداهای مزاحم از محیط‌های خارجی، مورد توجه قرار گرفته‌اند.
1397-08-02
قیمت عایق جایگزین عایق‌های سنتی و قدیمی
جایگزین عایق‌های سنتی و قدیمی
عایق الاستومری صوتی با استفاده از پیشرفته‌ترین تکنولوژی روز ، جایگزین مناسبی برای عایق‌های سنتی و قدیمی شده‌اند به طوریکه دیگر استفاده از پشم شیشه ، پشم سنگ ، یونولیت و کناف به مرور از بین رفته است. این عایق‌های صوتی در مکان‌های متفاوتی کاربرد دارند. در منازل برای جلوگیری از ورود سر و صدای مزاحم ، می‌توان از عایق صوتی الاستومری ساده استفاده نمود. یکی از مناطقی که در سازه عایقکاری صوتی می‌شود دیوارهاست. عایق صوتی در دو شکل ساده و موجدار در دسترس است. در نصب عایق الاستومری صوتی موجدار باید توجه کرد که باید سطح موجدارعایق ، در مقابل منبع ایجاد صوت قرار بگیرد تا جذب صوت به صورت بهینه انجام گیرد.
1397-08-02
قیمت عایق عایق‌های صوتی
عایق‌های صوتی
عایق‌های صوتی تجهیزاتی هستند که برای کاهش انتقال صدا از دیوارها ، سقف ، کف و غیره به فضای پیرامون در مراکز صنعتی و مسکونی استفاده می‌شوند. سطح متخلخل و ساختار سلولی این عایق‌ها ، عامل اصلی در کاهش اصوات مزاحم دارد و مانع از ورود صداهای نامطلوب به فضای داخلی ساختمان می گردد. دسته‌ای از عایق‌های صوتی برای عایق کردن دربهای سازه در برابر صدا است. از این دربها در استودیوهای صدابرداری ، آمفی تئاترها و سینماها ، واحدهای مسکونی و سایر مناطق می‌توان استفاده نمود.
1397-08-02
قیمت عایق کاهش امواج صوتی نامطلوب با عایق الاستومری
کاهش امواج صوتی نامطلوب  با عایق الاستومری
برای حذف یا کاهش امواج صوتی نامطلوب در مناطق مسکونی تا صنعتی ، از عایق صوتی استفاده می‌گردد. عایق‌های صوتی با ساختار سلولی خاصی که دارند و با استفاده از حفرات موجود در سطح متخلل خود ، مانع از عبود صدا می‌گردند و به این صورت بسیاری از مزایا را با خود به همرا می‌آورند که بسته به کاربری مورد انتظار ، برخی از مزایا بیشتر از سایرین مورد توجه قرار می‌گیرد. برای مثال عایق صوتی باعث بهبود کیفیت صدا در اتاق (بدون پژواک) می‌گردد که برای موسیقیدانان مورد اهمیت است. بنابراین علاوه بر خانه و محیط کار ، عایق صوتی در فضای داخلی خودرو ، اتاق‌های کنفرانس ، استودیوهای ضبط صدا ، سالن‌های تئاتر و سینما وموتورخانه‌ها نیز به کار گرفته می‌شوند.
سطح متخلخل عایق صوتی به مانند تله صدا عمل میکند و از عبور آن جلوگیری میکند. عایقهای صوتی در قیمتهای مختلفی در بازار عرضه میشوند. شرکت ایزیدم عایقهای صوتی را در انواع مختلف و با بهترین قیمت در اختیار شما قرار میدهد. برای اطلاع از قیمت عایق صوتی با شرکت ایزیدم تماس حاصل فرمائید.
1397-08-02

محصولات قیمت عایق

قفل و بست کانال
قیمت عایق : قفل و بست کانال

چسب ماستیک
قیمت عایق : چسب ماستیک

چسب مایع عایق الاستومری
قیمت عایق : چسب مایع عایق الاستومری

فلنج کانال
قیمت عایق : فلنج کانال

ساپورت کانال
قیمت عایق : ساپورت کانال

برای تهیه و ساختن فلنج از کرنر یا گوشه فلنج استفاده میشود. ابعاد گوشه فلنچ به سایز فلنج مورد استفاده بستگی دارد.
قیمت عایق : برای تهیه و ساختن فلنج از کرنر یا گوشه فلنج استفاده میشود. ابعاد گوشه فلنچ به سایز فلنج مورد استفاده بستگی دارد.

داکت پین
قیمت عایق : داکت پین

نوارچسب پی وی سی
قیمت عایق : نوارچسب پی وی سی

نوار چسب برزنتی
قیمت عایق : نوار چسب برزنتی

نوار چسب آلومینیومی
قیمت عایق : نوار چسب آلومینیومی

نوار درزگیر چسبدار با عایق الاستومری
قیمت عایق : نوار درزگیر چسبدار با عایق الاستومری

عایق الاستومری صوتی آکوستیک
قیمت عایق : عایق الاستومری صوتی آکوستیک

عایق الاستومری لوله ای ساده - بدون هالوژن
قیمت عایق : عایق الاستومری لوله ای ساده - بدون هالوژن

عایق الاستومری لوله ای با روکش آلومینیوم- بدون هالوژن
قیمت عایق : عایق الاستومری لوله ای با روکش آلومینیوم- بدون هالوژن

عایق الاستومری بدون هالوژن رولی ساده
قیمت عایق : عایق الاستومری بدون هالوژن رولی ساده

عایقهای الاستومری بدون هالوژن با روکش آلومینیوم
قیمت عایق : عایقهای الاستومری بدون هالوژن با روکش آلومینیوم

عایق الاستومری لوله ای ساده NBR
قیمت عایق : عایق الاستومری لوله ای ساده NBR

عایق الاستومری پشت چسبدار مسلح NBR
قیمت عایق : عایق الاستومری پشت چسبدار مسلح NBR

عایق الاستومری لوله ای با روکش آلومینیوم NBR
قیمت عایق : عایق الاستومری لوله ای با روکش آلومینیوم NBR

عایق الاستومری رولی ساده NBR
قیمت عایق : عایق الاستومری رولی ساده NBR

عایق الاستومری پشت چسبدار ساده NBR
قیمت عایق : عایق الاستومری پشت چسبدار ساده NBR

عایق الاستومری با روکش آلومینیوم ساده NBR
قیمت عایق : عایق الاستومری با روکش آلومینیوم ساده NBR

عایق الاستومری با روکش آلومینیوم مسلح NBR
قیمت عایق : عایق الاستومری با روکش آلومینیوم مسلح NBR

عایق الاستومری با روکش آلومینیوم ساده EPDM
قیمت عایق : عایق الاستومری با روکش آلومینیوم ساده EPDM

عایق الاستومری لوله ای سادهEPDM
قیمت عایق : عایق الاستومری لوله ای سادهEPDM

عایق الاستومری لوله ای با روکش آلومینیوم EPDM
قیمت عایق : عایق الاستومری لوله ای با روکش آلومینیوم EPDM

عایق الاستومری رولی ساده EPDM
قیمت عایق : عایق الاستومری رولی ساده EPDM

عایق الاستومری پشت چسب دار مسلح EPDM
قیمت عایق : عایق الاستومری پشت چسب دار مسلح EPDM

عایق الاستومری پشت چسبدار ساده EPDM
قیمت عایق : عایق الاستومری پشت چسبدار ساده EPDM

عایق الاستومری با روکش آلومینیوم مسلح EPDM
قیمت عایق : عایق الاستومری با روکش آلومینیوم مسلح EPDM

شاخه های محصولات