صفحه اصلی فروش عایق الاستومری

فروش عایق الاستومری

فروش عایق الاستومری فروش عایق الاستومری , لیست قیمت فروش عایق الاستومری , فروش عایق الاستومری ساده , فروش عایق الاستومری چسب دار , فروش عایق الاستومری نخ دار مسلح
فروش عایق الاستومری ایزیدم ایران با شرکت رامیار تجارت آراد است. شرکت رامیار تجارت آراد فروش عایق الاستومری لوله ای ، فروش عایق الاستومری ورقه ای ، فروش عایق الاستومری صفحه ای ، فروش عایق الاستومری صوتی را در ایران بر عهده دارد و تنها نماینده فروش عایق الاستومری ایزیدم در ایران است. برای خرید و فروش عایق الاستومری ایزیدم ایران، به بخش محصولات سایت ایزیدم ایران مراجعه نمایید.

مطالب و مقالات فروش عایق الاستومری

فروش عایق الاستومری عایق الاستومری انتخاب معماران، عایق الاستومری در ساختمان‌سازی
عایق الاستومری انتخاب معماران، عایق الاستومری در ساختمان‌سازی
عایق الاستومری یکی از پرکاربردترین تجهیزات جانبی در صنعت ساختمان سازی است. عایق الاستومری با ویژگی‌های به خصوصی که دارد مشکلات زیادی را از سازندگان بناها و معماران و مسئولین تاسیسات رفع می‌کند. برای مثال جلوگیری از هدر رفت انرژی از طریق لوله‌‌های آب گرم و آب سرد یکی از بهترین ویژگی‌هایی است که عایق الاستومری دارد. عایق الاستومری علاوه بر عایق کردن این لوله‌ها، می‌تواند نقش موثری در جلوگیری آنها از حریق داشته باشد. چرا که پیوستگی زیاد اجزای سازنده در عایق الاستومری می‌تواند مانع از نفوذ حرارت و آتش به لوله‌ها یا فضاهای تاسیساتی شود.
به همین خاطر معماران و مسئولین تاسیسات در هنگام ساخت و ساز انواع فضاها سعی می‌کنند بیشترین استفاده را از عایق الاستومری داشته باشند تا بدین ترتیب با یک بار هزینه برای عایق الاستومری، از هزینه‌های آتی که در اثر نبودن عایق الاستومری بر ساختمان وارد می‌شد جلوگیری کنند.
البته عایق الاستومری انواع مختلفی دارد و در هر فضا بسته به نیاز می‌توان از یکی از انواع عایق الاستومری استفاده کرد. انتخاب نوع عایق الاستومری بر عهده مسئول تاسیسات بوده و ایشان بر اساس فضای مد نظر و نیازمندی‌های آن، بهترین مدل عایق الاستومری را برای عایق کردن لوله‌ها و جداره‌ها استفاده می‌کنند.
1399-06-30
فروش عایق الاستومری مختصری درباره عایق الاستومری، آنچه باید درباره عایق الاستومری بدانید
مختصری درباره عایق الاستومری، آنچه باید درباره عایق الاستومری بدانید
فوم‌های لاستیکی عایق الاستومری دارای ارزش عایق حرارتی بالایی هستند ، در برابر آب و بخار مقاوم هستند و همچنین در برابر اشعه ماورا بنفش، شرایط آب و هوایی سخت و روغن ها مقاومت بالایی دارند. فوم لاستیکی عایق الاستومری امکان نصب و استفاده با انعطاف پذیری بالا را فراهم می کنند، در نتیجه اجازه تشکیل قارچ را روی خود نمی‌دهند.
ضریب بالای نفوذ پذیری گرما مهمترین ویژگی عایق الاستومری را تشکیل می دهد. به دلیل حبس هوای پایدار در سلولهای بسته عایق الاستومری و هدایت گرمای کم مواد در عایق الاستومری، عایق الاستومری در انتقال گرما کاهش قابل توجهی ایجاد می کند و حتی دمای سطح با استفاده از مقدار کم عایق الاستومری به مقدار ایده آل می رسد.
مواد و ساختار سلولی عایق الاستومری کارایی طولانی مدت عایق الاستومری را تضمین می کند. همچنین عایق الاستومری در برابر نفوذ پذیری بخار آب مقاومت می کند.
عایق الاستومری در برابر آتش مقاوم است و در صورت آتش سوزی اجازه نمی دهد شعله های آتش در جهت عمودی و افقی در عایق الاستومری پیشرفت کنند. طبق این ویژگی عایق الاستومری تمام مقادیر تعیین شده برای ایمنی در برابر آتش را برآورده می کند و در نتیجه می توانید با اطمینان در ساختمانها و تاسیسات خود از عایق الاستومری استفاده کنید.
عایق الاستومری برای کارکردهای مختلف به صورت ورق و لوله تولید می شود.


منبع:
http://www.pa-flex.com.tr/en/elastomeric-rubber-foam-sheets.aspx
1399-06-22
فروش عایق الاستومری محصولات عایق الاستومری، عایق الاستومری چگونه نصب و استفاده می‌شود؟
محصولات عایق الاستومری، عایق الاستومری چگونه نصب و استفاده می‌شود؟
محصولات عایق الاستومری سلول بسته قابل انعطاف در طیف گسترده ای از اندازه ها متناسب با بیشترین کاربردهای لوله ای در دسترس هستند. لوله های با قطر بزرگ را می توان با ورق عایق الاستومری عایق بندی کرد. در این شرایط ، ورق عایق الاستومری باید به اندازه عرض مناسب برش داده شود تا متناسب با قطر لوله باشد. هرگز عایق الاستومری ورق را متناسب با لوله دراز نکنید. ورق عایق الاستومری باید فقط در امتداد درز و ته چسبیده شود، نه به خود لوله. در کاربردهای خاص، ضخامت عایق الاستومری توصیه شده ممکن است بیش از 1 " باشد. در این موارد، می توان از لایه ای از ورق عایق الاستومری برای رسیدن به ضخامت توصیه شده استفاده کرد. لازم به ذکر است که عدم آب بندی صحیح سیستم منجر به ایجاد میعان در لوله می شود. استفاده از فن ها برای ایجاد حرکت هوا به خشک شدن عایق الاستومری در صورت بروز مشکل کمک می کند.
تولیدکنندگان عایق الاستومری انعطاف پذیر سلول بسته برای نصب آن راهنماهای مناسبی دارند. برای مثال انجمن ملی عایق (NIA) یک فیلم خوب در زمینه عایق الاستومری دارد. اطلاعات مربوط به تعیین ضخامت عایق الاستومری توصیه شده برای جلوگیری از تراکم برای کاربردهای خاص نیز در بسیاری از کتاب‌ها و رهنمودهای منتشر شده تا سی دی های آموزشی موجود است. بولتن های فنی مربوط به شرایط خاص برنامه ها از تولیدکنندگان عایق الاستومری نیز در دسترس هستند. انجمن مهندسان گرمایشی ، برودتی و تهویه مطبوع آمریکا (ASHRAE) نیز راهنمایی هایی را برای استفاده از محصولات عایق الاستومری ارائه می دهد. الزامات ویژه نصب عایق الاستومری را نیز می توان از طریق انجمن ملی حفاظت از آتش (NFPA) یافت.


منبع:
https://insulation.org/io/articles/proper-use-and-application-of-flexible-closed-cell-insulation/
1399-06-20
فروش عایق الاستومری ضخامت عایق الاستومری، ابعاد عایق الاستومری، سایز عایق الاستومری، انتخاب عایق الاستومری
ضخامت عایق الاستومری، ابعاد عایق الاستومری، سایز عایق الاستومری، انتخاب عایق الاستومری
فاکتورهای کلیدی در تعیین ضخامت عایق الاستومری مناسب برای جلوگیری از تراکم، عبراتند از اندازه لوله ، دمای کار ، دمای محیط ، سرعت باد ، قابلیت انتشار (خاصیت بازتاب گرما از عایق) و رطوبت نسبی. پوشش های محافظ نیز می توانند بر ضخامت عایق الاستومری مورد نیاز تأثیر بگذارند.
انتشار پذیری (توانایی انتشار یا انعکاس گرما توسط تابش) می‌تواند عامل دیگری در تعیین ضخامت عایق الاستومری برای جلوگیری از تراکم، به ویژه برای کاربردهای بیرونی باشد. برای کاربردهای کنترل چگالش نیز، هدف اصلی استفاده از عایق الاستومری حفظ دمای سطح عایق الاستومری بالای نقطه شبنم است. در این شرایط، رنگ سیاه عایق الاستومری یک مزیت است.
محصولات عایق الاستومری به دلیل انعطاف پذیری مناسب برای تنش کم در درزهای طولی در هنگام انبساط و انقباض سیستم هنگام چرخش از گرم تا سرد، به خوبی برای برنامه های تهویه مطبوع و برودتی مناسب هستند. توانایی آب بندی سیستم با عایق الاستومری در برابر نفوذ هوای خارجی نیز یکی دیگر از دلایل اصلی استفاده از محصولات عایق الاستومری است. همچنین عایق الاستومری با موفقیت در سیستم های گرمایش آب گرم استفاده شده است که این نیز مزیت دیگری برای آن است.منبع:
https://insulation.org/io/articles/proper-use-and-application-of-flexible-closed-cell-insulation/
1399-06-20
فروش عایق الاستومری مصارف عایق الاستومری، کاربردهای عایق الاستومری، بهترین مدل‌های عایق الاستومری
مصارف عایق الاستومری، کاربردهای عایق الاستومری، بهترین مدل‌های عایق الاستومری
مصارف اصلی عایق الاستومری عبارتند از: تبرید، تهویه مطبوع و لوله کشی، کاهش تراکم، صرفه جویی در انرژی، بهبود عملکرد تجهیزات، صرفه جویی در مصرف آب، جلوگیری از یخ زدگی، کاهش صدا و...
با صرفه جویی در مصرف انرژی به کمک عایق الاستومری می توان بازده عملکرد تجهیزات را بهبود بخشید. حتی عایق الاستومری می‌تواند هزینه‌ها را کاهش دهد. هنگامی که از عایق الاستومری در خطوط لوله کشی آب گرم استفاده می شود، صرفه جویی در مصرف آب انجام می‌شود که مهم‌ترین مزایای عایق الاستومری است.
محصولات عایق الاستومری قابل انعطاف برای جلوگیری از تراکم (حفظ سطح خارجی عایق بالای نقطه شبنم) ایده آل هستند. ساختار سلول بسته عایق الاستومری، یک بازدارنده بخار رطوبت و یک مانع حرارتی عالی فراهم می کند. البته برای مصارفی که عایق الاستومری ممکن است تحت دوره های طولانی رطوبت بالا و زیر دمای عملکرد محیط (بیش از 90 درصد رطوبت نسبی (RH) و 90 درجه فارنهایت دمای محیط) قرار بگیرند ، برای حفظ عملکرد مناسب عایق الاستومری ممکن است به یک مانع بخار آب اضافی نیاز باشد.اما در محدوده دما و رطوبتی که در دیگر موارد رخ می دهد، نیازی به استفاده از مانع بخار اضافی با عایق الاستومری نیست.


منبع:
https://insulation.org/io/articles/proper-use-and-application-of-flexible-closed-cell-insulation/
1399-06-20
فروش عایق الاستومری نصب عایق الاستومری در زاویه‌ها، عایق الاستومری را چگونه نصب کنیم
نصب عایق الاستومری در زاویه‌ها، عایق الاستومری را چگونه نصب کنیم
عایق کاری سلول های بسته انعطاف پذیر به راحتی با عایق الاستومری قابل برش و ساخت است. به کمک عایق الاستومری در این امر به اتصالات یا گیره های مکانیکی خاصی نیاز نیست. هیچگونه احتیاط خاصی در مورد نصب عایق الاستومری لازم نیست. چرا که محصولات عایق الاستومری انعطاف پذیری بسیار خوبی دارند.
البته باید توجه داشت که عایق الاستومری را در اطراف زاویه‌های 90 درجه نکشید، زیرا عایق الاستومری در اطراف زاویه کشیده می‌شود و باعث می شود عایق الاستومری در آن نقطه ضخامت خود را از دست بدهد. بسته به ضخامت دیواره در محل زاویه، آسیب عایق الاستومری می تواند تا 40 درصد هم برسد. این کشیدگی غیراصولی عایق الاستومری در کنار زاویه‌ها باعث می شود مقداری از ضخامت عایق از بین برود، که این آسیب ممکن است امکان ایجاد میعان را فراهم کند. علاوه بر این، به دلیل اینکه در آن بخش فشار و کشیدگی وجود دارد، ممکن است باعث فرسودگی زودتر عایق الاستومری شود.

منبع:
https://insulation.org/io/articles/proper-use-and-application-of-flexible-closed-cell-insulation/
1399-05-23

محصولات فروش عایق الاستومری

قفل و بست کانال
فروش عایق الاستومری : قفل و بست کانال

چسب ماستیک
فروش عایق الاستومری : چسب ماستیک

چسب مایع عایق الاستومری
فروش عایق الاستومری : چسب مایع عایق الاستومری

فلنج کانال
فروش عایق الاستومری : فلنج کانال

ساپورت کانال
فروش عایق الاستومری : ساپورت کانال

برای تهیه و ساختن فلنج از کرنر یا گوشه فلنج استفاده میشود. ابعاد گوشه فلنچ به سایز فلنج مورد استفاده بستگی دارد.
فروش عایق الاستومری : برای تهیه و ساختن فلنج از کرنر یا گوشه فلنج استفاده میشود. ابعاد گوشه فلنچ به سایز فلنج مورد استفاده بستگی دارد.

داکت پین
فروش عایق الاستومری : داکت پین

نوارچسب پی وی سی
فروش عایق الاستومری : نوارچسب پی وی سی

نوار چسب برزنتی
فروش عایق الاستومری : نوار چسب برزنتی

نوار چسب آلومینیومی
فروش عایق الاستومری : نوار چسب آلومینیومی

نوار درزگیر چسبدار با عایق الاستومری
فروش عایق الاستومری : نوار درزگیر چسبدار با عایق الاستومری

عایق الاستومری صوتی آکوستیک
فروش عایق الاستومری : عایق الاستومری صوتی آکوستیک

عایق الاستومری لوله ای ساده - بدون هالوژن
فروش عایق الاستومری : عایق الاستومری لوله ای ساده - بدون هالوژن

عایق الاستومری لوله ای با روکش آلومینیوم- بدون هالوژن
فروش عایق الاستومری : عایق الاستومری لوله ای با روکش آلومینیوم- بدون هالوژن

عایق الاستومری بدون هالوژن رولی ساده
فروش عایق الاستومری : عایق الاستومری بدون هالوژن رولی ساده

عایقهای الاستومری بدون هالوژن با روکش آلومینیوم
فروش عایق الاستومری : عایقهای الاستومری بدون هالوژن با روکش آلومینیوم

عایق الاستومری لوله ای ساده NBR
فروش عایق الاستومری : عایق الاستومری لوله ای ساده NBR

عایق الاستومری پشت چسبدار مسلح NBR
فروش عایق الاستومری : عایق الاستومری پشت چسبدار مسلح NBR

عایق الاستومری لوله ای با روکش آلومینیوم NBR
فروش عایق الاستومری : عایق الاستومری لوله ای با روکش آلومینیوم NBR

عایق الاستومری رولی ساده NBR
فروش عایق الاستومری : عایق الاستومری رولی ساده NBR

عایق الاستومری پشت چسبدار ساده NBR
فروش عایق الاستومری : عایق الاستومری پشت چسبدار ساده NBR

عایق الاستومری با روکش آلومینیوم ساده NBR
فروش عایق الاستومری : عایق الاستومری با روکش آلومینیوم ساده NBR

عایق الاستومری با روکش آلومینیوم مسلح NBR
فروش عایق الاستومری : عایق الاستومری با روکش آلومینیوم مسلح NBR

عایق الاستومری با روکش آلومینیوم ساده EPDM
فروش عایق الاستومری : عایق الاستومری با روکش آلومینیوم ساده EPDM

عایق الاستومری لوله ای سادهEPDM
فروش عایق الاستومری : عایق الاستومری لوله ای سادهEPDM

عایق الاستومری لوله ای با روکش آلومینیوم EPDM
فروش عایق الاستومری : عایق الاستومری لوله ای با روکش آلومینیوم EPDM

عایق الاستومری رولی ساده EPDM
فروش عایق الاستومری : عایق الاستومری رولی ساده EPDM

عایق الاستومری پشت چسب دار مسلح EPDM
فروش عایق الاستومری : عایق الاستومری پشت چسب دار مسلح EPDM

عایق الاستومری پشت چسبدار ساده EPDM
فروش عایق الاستومری : عایق الاستومری پشت چسبدار ساده EPDM

عایق الاستومری با روکش آلومینیوم مسلح EPDM
فروش عایق الاستومری : عایق الاستومری با روکش آلومینیوم مسلح EPDM

شاخه های محصولات