صفحه اصلی مقالات عایق الاستومری عایق‌های حرارتی با روکش آلومینیوم

عایق‌های حرارتی با روکش آلومینیوم

عایق‌های حرارتی با روکش آلومینیوم روکش آلومینیوم بر روی عایق‌های حرارتی سبب ایجاد پایداری فیزیکی بیشتر در عایق به کار رفته می‌شود. به علاوه طول عمر عایق با داشتن روکش افزوده شده و کارایی آن برای جلوگیری از عدم نفوذ رطوبت و گرد و خاک افزایش می‌یابد. از آنجا که بسیاری از مواردی که گفته شد ، نگرانی‌هایی هستند که در زمانی استفاده عایق در فضای باز ممکن است به وجود بیاید ، بنابراین در اکثر مواقع از عایق‌های روکش آلومینیوم در فضای باز استفاده می‌شود.
استفاده از پوشش آلومینیوم برای محافظت از عایق استفاده شده ، تنها مختص عایق‌های سنتی نیست. در عایق‌های مدرنی نظیر عایق‌های الاستومری نیز گاهی نیاز است تا از روکش آلومینیوم به منظور جلوگیری از آسیبهای ناشی از ضربات فیزیکی و یا نامساعد بودن آب و هوا استفاده گردد. عایق‌های الاستومری رولی که با روکش آلومینیوم پوشش دار شده‌اند ، کاربرد فراوانی را در فضاهای باز دارند.
برخی از انواع عایقهای الاستومری روکش دار شده با آلومینیوم به وسیله نخ فایبرگلس مسلح میشوند که به آنها عایق روکش آلومینیوم مسلح گویند.
تولید عایق الاستومری به شکل لوله‌ای سبب سرعت عمل بیشتر ، بهبود در شرایط کاری عایقکار ، دقت بالاتر ، نیاز به نیروی انسانی کمتر و قابلیت اجرا در مکان‌های کوچک می‌شود. یکی از وظایف عایق ، جلوگیری از نفوذ آب و رشد قارچ و باکتری در محلی که عایقکاری شده ، می‌باشد. با این حال ممکن است بر اثر پارگی و آسیب دیدگی بخشی از عایق ، این امر به خطر بیفتد. این اتفاق در مکان‌های باز امکان وقوع بیشتری دارد. از این رو برای کاهش ریسک آسیب دیدگی عایق الاستومری ، آن را با روکش آلومینیوم پوششدار می‌کنند.


شاخه های محصولات
کمپانی های همکار