صفحه اصلی مقالات عایق الاستومری عایق الاستومری از استفاده در ارتش تا عایق الاستومری در ساختمان‌سازی

عایق الاستومری از استفاده در ارتش تا عایق الاستومری در ساختمان‌سازی

عایق الاستومری از استفاده در ارتش تا عایق الاستومری در ساختمان‌سازی محصولات عایق الاستومری معمولاً بر اساس ترکیبی از PVC و NBR با استفاده از ماده دمنده شیمیایی ساخته می‌شوند. مراحل اصلی پردازش در ساخت عایق الاستومری عبارت است از: مخلوط کردن، اکستروژن یا شکل دهی، و گرم کردن. در طی مرحله گرمایش از ساخت عایق الاستومری، قسمت الاستومری محصول، متقاطع یا ولکانیزه می‌شود و ماده دمنده شیمیایی تولید گازهای نیتروژن را در درجه اول تجزیه می‌کند.
اولین محصول از عایق الاستومری که به عنوان یک ماده عایق مورد استفاده قرار می گیرد، در دهه 1930 تولید شد. در اواخر دهه 1940، مواد ورق عایق الاستومری همانند کاربرد امروزی‌اش، برای استفاده توسط ارتش برای مصارف عایق بندی استفاده می‌شد.
اولین محصول عایق الاستومری برای مصرف لوله کشی در کابردهای همگانی در دهه 50 تولید شد. محصولات ورق پیوسته عایق الاستومری در اولین بارها با خرد کردن یک لوله بزرگ ساخته می شدند اما اکنون انواع عایق الاستومری صاف نیز تولید شده‌اند. محصولات ورق عایق الاستومری در حال حاضر تا دو اینچ ضخامت و هفتاد و دو اینچ عرض ارائه می‌شود. محصولات لوله ای عایق الاستومری نیز با قطر داخلی تا هشت اینچ و ضخامت دیواره های یک اینچی ارائه می شوند.


منبع:
https://insulation.org/io/articles/proper-use-and-application-of-flexible-closed-cell-insulation/


شاخه های محصولات
کمپانی های همکار