صفحه اصلی مقالات عایق الاستومری مزایای عایق الاستومری، درباره عایق الاستومری، اجزای عایق الاستومری، انواع عایق الاستومری

مزایای عایق الاستومری، درباره عایق الاستومری، اجزای عایق الاستومری، انواع عایق الاستومری

مزایای عایق الاستومری، درباره عایق الاستومری، اجزای عایق الاستومری، انواع عایق الاستومری عایق الاستومری برای اولین بار بیش از 50 سال پیش معرفی شد. در طی این مدت، عایق الاستومری توانسته است در جلوگیری از تراکم و از بین رفتن انرژی در عملکردهای تبرید، تهویه مطبوع و کاربردهای آب سرد موفق عمل کرده و طرفداران بسیاری پیدا کند. عایق الاستومری همچنین در صرفه جویی در مصرف انرژی و منابع طبیعی، و کاهش گازهای گلخانه‌ای در هنگام هدر رفتن انرژی نیز تأثیر بگذارد.
عایق‌های سلولی بسته است به عنوان عایق متشکل از سلول‌های کوچک منفرد و از یکدیگر جدا شناخته می‌شوند و محصولات سلول بسته ممکن است بر پایه پلیمرهای الاستومری، شیشه یا پلاستیک‌های فوم مانند پلی الیفین ، پلی استایرن یا پلی اورتان باشد. عایق الاستومری و مواد عایق انعطاف پذیر سلول بسته، طیف وسیعی از محصولاتی را شامل می‌شود. همچنین ترکیب ویژگی‌های عملکرد ذاتی ساختار سلول بسته عایق الاستومری با یک ماده انعطاف پذیر که به راحتی قابل نصب است محصول مناسبی را ایجاد می‌کند که برای بسیاری از عملکردها مناسب است.

منبع:
https://insulation.org/io/articles/proper-use-and-application-of-flexible-closed-cell-insulation/


تهیه شده در وبسایت ایزیدم ایران ارائه کننده عایق الاستومری و خدمات عایق بندی 


شاخه های محصولات
کمپانی های همکار