صفحه اصلی مقالات عایق الاستومری عایق الاستومری ایزیدم ایران ، نصب عایق الاستومری ، خرید انواع عایق الاستومری ، عایق بندی ساختمان ، قیمت عایق ، عایق الاستومری ایزیدم ایران

عایق الاستومری ایزیدم ایران ، نصب عایق الاستومری ، خرید انواع عایق الاستومری ، عایق بندی ساختمان ، قیمت عایق ، عایق الاستومری ایزیدم ایران

عایق الاستومری ایزیدم ایران ، نصب عایق الاستومری ، خرید انواع عایق الاستومری ، عایق بندی ساختمان ، قیمت عایق ، عایق الاستومری ایزیدم ایران مقاوت در برابر رطوبت و حرارت، بهترین عامل فروش عایق الاستومری ایزیدم ایران نسبت به سایر مواد عایق الاستومری است. این عامل باعث شده است که عایق الاستومری در محیطی که مشکل بخار وجود دارد نیز مناسب باشد. عملکرد قوی حرارتی، نصب اسان، دوام، و ویژگیهای مطبوع IAQ ، عایق الاستومری را برای طیف وسیعی از کاربردهای HVAC (تهویه مطبوع)، سرد سازی و لوله کشی مناسب می سازد. عایق الاستومری رطوبت، خاک یا آشغال که باعث رشد کپک می شود را جذب نمی کند. این عایق یک ماده بدون فیبر، بدون فرمالدئید، با ماده VOC پایین است و بنابراین یک انتخاب خوب برای تسهیلاتی است که با IAQ مرتبط هستند.
• همه این خواص عایق الاستومری بخاطر نوع مواد عام است و از نظر درجه و سازنده با هم فرق می کنند. سازنده ها باید همه ویژگیها را بررسی کنند. خواصی که بیان نشده است ممکن است نشانه مناسب نبودن کاربرد ان باشد یا نباشد. این کار باید توسط سازنده خاص بررسی شود.
• ویژگی های سطح داغ برای ضخامت یک اینچ معتبر است؛ بررسی نتایج مربوط به نوع و هر ضخامت دیگری به عهده سازنده است.
• وقتی یک ویژگی درمحدوده مصرفی مشخصی نباشد با N/A3 نشان داده می شود. ویژگی های فهرست شده یا ذکر شده نیز نشان داده می شوند.
• همه ویژگی های فهرست شده فقط برای مواد عایق بندی اصلی است و ممکن است بیانگر عملکرد سیستم عایق بندی مثل کم کننده بخار(Vapor retarders)، چسبندگی و مواد درزگیر نباشد.
• مواد زیادی را می توان در خارج از محدوده ذکر شده بکار برد، اما احتیاط های دیگری را باید دنبال کرد. برای توضیح جزئیات باید با سازنده خاص مشورت کرد.
• بعضی ارزش مثل رسانایی حرارتی خاص با دمای میانگین متفاوت ممکن است به ارزش عایق الاستومری افزوده شود.
• این نمودار برای محصولاتی با استانداردهای ASTM طراحی شده است.


شاخه های محصولات
کمپانی های همکار