صفحه اصلی مقالات عایق الاستومری انواع عایق الاستومری رولی را می شناسید؟ ، خرید عایق الاستومری ، نصب عایق الاستومری

انواع عایق الاستومری رولی را می شناسید؟ ، خرید عایق الاستومری ، نصب عایق الاستومری

انواع عایق الاستومری رولی را می شناسید؟ ، خرید عایق الاستومری ، نصب عایق الاستومری عایق الاستومری رولی ساده
عایق الاستومری رولی ساده یکی از انواع مختلف عایق الاستومری است که از نظر وزن بسیار سبک است. مقاومت عایق الاستومری رولی ساده در برابر رشد قارچ ها و باکتری, مواد شیمیایی, گرد و غبار و رطوبت بسیار بالا است. و نگهداری و نصب عایق الاستومری رولی ساده بسیار آسان است و از آنها در عایق کاری سیستم های تهویه مطبوع در فضاهای بسته نیز استفاده می شود. برای نصب عایق الاستومری رولی ساده از چسب های مخصوص و برای پوشش دادن درزهای ایجاد شده, از درزگیر مخصوص عایق الاستوری رولی ساده استفاده میشود.

عایق الاستومری رولی ساده با روکش آلومینیوم چیست؟
به دلیل شرایط متغیر آب و هوایی برای عایق کاری تاسیسات ساختمانی باید از عایق هایی استفاده شود که مقاومت بالایی در برابر تغییرات جوی و اشعه UV داشته باشند. از عایق های الاستومری بدون روکش می توان در محیط های داخلی ساختمان استفاده نمود اما برای فضاهای خارج از آن, باید از عایق های رولی روکش دار استفاده شود. عایق الاستومری روکش شده با آلومینیوم نمونه ای از عایق های مقاوم در برابر شرایط ناپایدار جوی است که قابل استفاده در ایزوله سازی مخازن, سیستم های گرمایشی, لوله های گرم و سرد و سیستم های تبرید است. عایق های روکش شده با آلومینیوم یا همان عایق الاستومری با روکش آلومینیوم به دو صورت ساده و پشت چسب دار در بازار عرضه می شود .
عایق الاستومری رولی شانه تخم مرغی چگونه است و چه کاربردی دارد؟

عایق الاستومری رولی شانه تخم مرغی اصولاً به عنوان عایق صوتی مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع عایق الاستومری رولی به دلیل دارا بودن ساختار سلولی و سطح متخلخل, به میزان قابل توجهی از میزان سر و صدا می کاهد و نقش مهمی در کاهش آلودگی صوتی دارد. عایق شانه تخم مرغی در انواع ساده یا موجدار و به دو صورت ساده یا چسب دار تولید می شود. مقاومت این نوع عایق در برابر جذب آب, حرارت, مواد شیمیایی و آسیب دیدگی بسیار بالا می باشد.
عایق الاستومری رولی با روکش پروتکت بلک بشناسید

این نوع عایق الاستومری که با پروتکت بلک روکش شده است نوعی عایق حرارتی منعطف است که ساختاری غیر متخلخل دارد. این نوع عایق الاستومری دارای مقاومت بالایی در برابر بخار آب, رطوبت و آلودگی میباشد. عایق الاستومری پروتکت بلک برای ایزوله سازی مکان هایی که سطح رطوبت و آلودگی در آنها بالاست و همچنین عایق کاری سیستم های تهویه مطبوع مورد استفاده قرار میگیرد.
عایق الاستومری رولی پشت چسب دار

نصب عایق های سنتی علاوه بر ایجاد آلرژی های تنفسی و پوستی, پروسه ای زمان بر در صنعت ساخت و ساز میباشد. بدین منظور برای سهولت عایق کاری و بالا بردن سرعت انجام پروژه های ساختمانی امروزه از عایق های الاستومری پشت چسب دار استفاده میشود. استفاده عایق الاستومری به صورت کلی در همه انواع آن نه تنها باعث صرفه جویی در وقت شده بلکه هزینه های عایق کاری را نیز کاهش می دهد.


شاخه های محصولات
کمپانی های همکار