صفحه اصلی مقالات عایق الاستومری فروش انواع عایق الاستومری ، خرید عایق الاستومری ، انواع عایق الاستومری

فروش انواع عایق الاستومری ، خرید عایق الاستومری ، انواع عایق الاستومری

فروش انواع عایق الاستومری ، خرید عایق الاستومری ، انواع عایق الاستومری عایق الاستومری یکی از پر کاربرد ترین عایق های موجود در بازار است که علاوه بر اینکه در برابر حرارت عایق خوبی بوده، در مقابل عبور آلودگی صوتی نیز از خود مقاومت نشان می دهد که بازار عایق ایران به صورت عمده این محصولات را به فروش می رساند. عایق الاستومری به نسبت سایر عایق ها محصولی جدید بوده است اما با این وجود و به دلیل تنوع و خواص خود در مدت کوتاهی توانست جایگاه خود را در بین عایق های مشابه پیدا کرده و مورد استقبال واقع گردد. حال به بررسی برخی از خواص عایق الاستومری می پردازیم:

خواص صوتی و حرارتی عایق الاستومری

مهمترین خواص استفاده از عایق الاستومری، مقاومت هم زمان در برابر صوت و حرارت است که باعث شده یک امتیاز بسیار ارزشمند نسبت به سایر عایق های صوتی و حرارتی کسب نماید. ضمن این که به ضخامت نسبتا کمی نیز داشته که باعث می شود فضای کمتری از ساختمان اشغال شود.

تنوع اشکال تولیدی

عایق الاستومری به صورت لوله ای، رولی ساده و رولی موجدار تولید گشته که هر کدام با توجه به نیاز با روکش های مختلف عرضه می گردند. ضمنا این محصولات با ضخامت های مختلف جهت کاربرد های متفاوت موجود بوده که با توجه به نیاز مشتری معرفی می گردد. نکته قابل توجه در عایق های لوله ای الاستومری طول آن ها است که در برخی از تولیدی ها با طول 2متر تولید شده و برخی از آن ها با طول 180سانتی متر، اما هر از گاهی این عایق های 180 سانتی متری به عنوان 2متری عرضه می گردد که هنگام خرید می بایست به این موضوع توجه داشت.

راحتی نصب

نصب عایق الاستومری بسیار ساده بوده و به راحتی می توان آن را در محل مورد نظر نصب نمود. برای این کار کافی است تا عایق را در محل مورد نظر قرار داده و از چسب مخصوص آن جهت نصب استفاده نمود. حتی برای راحتی بیشتر کار می توان از نوع پشت چسب دار آن نیز استفاده نمود.


شاخه های محصولات
کمپانی های همکار