صفحه اصلی محصولات عایق NBR عایق الاستومری رولی NBR عایق الاستومری با روکش آلومینیوم مسلح NBR

عایق الاستومری با روکش آلومینیوم مسلح NBR

به عایق‌هایی که از جنس الاستومر اسفنجی NBR ساخته می‌شود و به صورت رولی با پوشش آلومینیوم مسلح شده با نخ فایبرگلس وجود دارند، عایق الاستومری با روکش آلومینیوم مسلح NBR گویند.


عایق الاستومری با روکش آلومینیوم مسلح NBR


یکی از مزایای عایق الاستومری، مقاومت قسمت آسیب دیده عایق در برابر جذب رطوبت و رشد قارچ ها و باکتری ها میباشد. یعنی اگر عایق بر اثر ضربه مکانیکی آسیب دیده شود، همچنان مقاومت خود را در برابر قارچها و جذب رطوبت، حفظ می‌کند.
از این رو است که عایق حرارتی برودتی الاستومری سلول بسته، به کاور شدن و داشتن روکش نیازمند نیست. چراکه ساختار سلول بسته، به خودب خود، آب را به خود جذب نمی نماید.
دیگر مزیت این عایقها، قابلیت تمیز شدن آنها در صورت نیاز به مقابله بیشتر با رشد قارچ است.
فوم الاستومری به دلیل صلبیت در برابر فشار مقاوم است و لذا نسبت به عایق پشم شیشه، بیشتر می‌تواند در برابر فشار مقاومت کند
این عایق های نسل جدید از سلول های بسته تشکیل گردیده است که در فضای بسته سلول ها، گاز نیتروژن پر شده است. این سلول های غیر متصل، در مقابل رطوبت و فشار مقاومتر بوده و ضریب انتقال حرارت پایین تری دارند.
از دیگر خواص و مزایای عایق الاستومری یا عایق الاستومریک می توان به عدم وجود گازهای CFC و HCFC در ساختار آن اشاره نمود.
نخ های فایبر گلس که برای مسلح کردن عایقهای الاستومری با روکش آلومینیوم استفاده می‌شود، باعث افزایش مقاومت عایق در مقابل اشعه UV خورشید و ضربات مکانیکی میشود و علاوه بر آن باعث زیبایی و دوام بسیار بالا آن می‌گردد.


تهیه شده در وبسایت ایزیدم ایران ارائه کننده عایق الاستومری و خدمات عایق بندی 


عایق الاستومری با روکش آلومینیوم مسلح NBR


مشخصات تکنیکال

1 ماده عایق الاستومری
2 محدوده قطر Ø 15 mm - Ø 1422 mm
3 محدوده دما ۳۰°C / +110°C-
4 کلاس بازدارنده شعله
5 نحوه ارایه متری 2
شاخه های محصولات
کمپانی های همکار