صفحه اصلی محصولات عایق NBR عایق الاستومری رولی NBR عایق الاستومری پشت چسبدار مسلح NBR

عایق الاستومری پشت چسبدار مسلح NBR

به عایق‌هایی که از جنس الاستومر اسفنجی NBR ساخته می‌شود و به شکل رولی و پشت چسبدار و نیز با پوشش آلومینیوم مسلح شده با نخ فایبرگلس ارائه می‌شوند، عایق الاستومری پشت چسبدار مسلح NBR گویند.


عایق الاستومری پشت چسبدار مسلح NBR


برای صرفه‌جویی در مصرف انرژی و گرم نگه داشتن ساختمان در فصل زمستان و خنك نگه داشتن آن در فصل تابستان، عایقكاری یکی از مطلوبترین روشهاست. عایق در تابستان باعث میشود گرمای كمتری وارد ساختمان شود و در زمستان نیز جلوی خروج گرما از ساختمان و سرد شدن آن را میگیرد. با انجام مناسب و صحیح عایقكاری میتوان یك خانه را در زمستان 5 درجه گرمتر و در تابستان 10 درجه خنكتر نگه داشت.


عایقها دو گروه اصلی با روش كار كاملا متفاوت، دارند.
1- عایقهایی كه با داشتن حبابهای هوا در ساختار خود، باعث كاهش هدایت حرارت میشوند.
2- عایقهایی كه با بازتاباندن حرارت از ورود یا خروج آن جلوگیری می‌کنند. پشت این عایقها باید حدود 20 میلیمتر فاصله هوایی تعبیه شود.

مقاومت حرارتی یک عایق، از مهمترین فاكتورها برای انتخاب آن است. هرچه مقاومت بالاتر باشد، عایق حرارت كمتری را عبور می دهد و باعث افزایش در صرفه جویی انرژی می‌شود. بنابراین عامل مقاومت حرارتی عایق، از ضخامت آن مهمتر است. عایقهای گوناگون با مقاومتهای حرارتی برابر، از نظر میزان صرفه جویی در انرژی همانند هستند و تنها اختلاف آنها در قیمت و محل كاربرد است.
مهمترین قسمت‌های یک سازه که باید از لحاظ عایقکاری مورد توجه قرار گیرند، شامل موارد زیر است:
1- سقفها که با عایقکاری آن می‌توان 35% تا 45% از میزان مصرف انرژی کاست.
2- عایقکاری دیوارهای خارجی 15% كاهش را در مصرف انرژی سبب می‌شود.
3- كف که عایقکاری مناسب آن، موجب کاهش 5% مصرف انرژی در زمستان می‌شود.
4- لوله های آب گرم. عایق‌های لوله ای، عایق‌هایی هستاند که به طور ویژه برای لوله ها ساخته شده و براحتی قابل نصب هستند. به وسیله این عایق‌ها می‌توان لوله‌های آبگرم را به طور مناسبی عایقکاری نمود.


تهیه شده در وبسایت ایزیدم ایران ارائه کننده عایق الاستومری و خدمات عایق بندی 


عایق الاستومری پشت چسبدار مسلح NBR


مشخصات تکنیکال

شاخه های محصولات
کمپانی های همکار