عایق الاستومری رولی ساده NBR

به عایق‌هایی که از جنس الاستومر اسفنجی NBR ساخته می‌شود و به صورت رولی و بدون پوشش باشند، عایق الاستومری رولی ساده NBR گویند.


عایق الاستومری رولی ساده NBR


برای کارایی بهتر و نصب صحیح عایق‌ها باید برخی نکات اساسی و اصولی در نصب آن‌ها رعایت شود. از این نکات می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:
عایق را نباید فشرده نمود چراکه یکی از فاکتورهای مهم در تاثیر عایق‌ها ضخامت آن‌هاست و به این دلیل باید عایق پس از نصب همان ضخامت اولیه خود را داشته باشد. در صورتی که عایق فشرده شده باشد، کارایی آن کاهش می‌یابد.

عملیات عایقکاری باید به صورت کامل و دقیق در تمامی محل مورد نظر اجرا شود. عدم پوشش کامل محل با عایق، کارایی عایق را به شدت کاهش می‌دهد به طوریکه تنها ۵% سطح خالی، می‌تواند تا ۵۰% از کارآیی عایقکاری بکاهد.

مواد عایق را خشک نگ‌دارید که در حداکثر میزان بازدهی قرار داشته باشند. به این دلیل که این مواد عایق (به جز پلی استایرن)، در اثر تماس با رطوبت، تا حدود 20% کاهش کارایی پیدا می‌کنند.

ایمن بودن انجام عایقکاری را با متخصصین امر بررسی کنید. برای مثال هرگز نباید اطراف کابلهای برق و لوازم الکیکی عایقکاری شود و حداقل فاصله برای عایقکاری در اطراف فنهای خروجی، 90 میلیمتر و برای حبابهای لامپ و سرپیچ، 25 میلیمتر است.


عایق الاستومری رولی ساده NBR


مشخصات تکنیکال

شاخه های محصولات
کمپانی های همکار