صفحه اصلی محصولات لوازم جانبی نوار درزگیر نوار درزگیر چسبدار با عایق الاستومری

نوار درزگیر چسبدار با عایق الاستومری

نوار درزگیر چسبدار با عایق الاستومری


نوار درزگیر چسبدار با عایق الاستومری


عایق الاستومری نوین ترین روش عایقکاری است که برای جایگزینی عایق های سنتی ایده آل میباشد و دارای کاربرد های وسیع دارد. این عایقها غیر قابل اشتعالند و در رنج دمایی ۲۰۰- تا ۱۰۵+ درجه سانتی گراد مقاومند. پایداری بالا، نفوذ پذیری بخار آب پایین، ضریب هدایت گرمای خیلی پایین، دوستدار محیط زیست بودن، عدم ایجاد خوردگی در زیرعایق و بسیاری خصوصیت دیگر، همگی از عوامل محبوبیت عایقهای الاستومریست.
از لوازم مورد نیاز جهت نصب و استفاده از عایق الاستومری می توان به چسب عایق الاستومری، نوار درزگیر چسبدار، نوار درزگیر آلومینیومی و نوار درزگیر برزنتی / پلیمری می توان اشاره نمود.
نوار درزگیر در مدلهای مختلفی نظیر پشت چسبدار (عایق چسبدار چسبی) و با نخ مسلح و نیز در ضخامت عرض های گوناگون (بسته به کاربرد مورد نظر) عرضه می گردد.
استفاده از این نوار درگیر، موجب استحکام بخشیدن به عایق میشود و همچنین باعث پیشگیری از اتلاف انرژی (درزبندی و هوابندی) در محل درزها و شکاف ها می گردد.
نوار درزگیر آلومینیومی پشت چسبدار، دارای نخ از جنس فایبرگلاس است. این عامل سبب میشود که استحکام عایقکاری بالا رفته و از پاره شدن آن پیشگیری شود.
نوار درزگیر آلومینیومی برای عایق الاستومریک (عایق الاستومری) با روکش آلومینیوم استفاده می گردد.
از نوارهای درزگیر همچنین در صنعت خودرو سازی برای درزبندی استفاده می گردد.


نوار درزگیر چسبدار با عایق الاستومری


مشخصات تکنیکال

شاخه های محصولات
کمپانی های همکار