صفحه اصلی محصولات عایق EPDM عایق الاستومری لوله ای EPDM عایق الاستومری لوله ای با روکش آلومینیوم EPDM

عایق الاستومری لوله ای با روکش آلومینیوم EPDM

عایق‌هایی از جنس الاستومر EPDM که به شکل لوله‌ای تولید شود و یا آلومینیوم روکش‌دار گردد، عایق الاستومری لوله ای با روکش آلومینیوم EPDM است.


عایق الاستومری لوله ای با روکش آلومینیوم EPDM


به طور کلی عایق‌های الاستومری روش‌های عایق‌کاری جدیدی هستند که کاربردهای فراوانی پیدا نموده‌اند. یکی از کاربردهای عایق‌های الاستومری، استفاده از آن‌ها در کانال‌های هوای سیستم‌های تهویه مطبوع است
استفاده از عایق‌های الاستومری در این سیستم‌ها سبب می‌شود که از ایجاد و رشد قارچ و کپک جلوگیری به عمل آید. به زبان دیگر، این عایق ها محافظ بسیار مناسبی در برابر کندانس، کپک و قارچ و هدر رفت انرژی در پروژه های صنعتی، مسکونی و تجاری محسوب می گردند. به علاوه این عایق‌ها باعث کاهش صدای سیستم HVAC می‌شود و از این رو محیطی آرام و بی سروصدا را ایجاد می‌کند.
نکته مهم و جالب در مورد قیمت عایق‌های الاستومری این است که در مقایسه با کاربردهای گسترده‌ای که دارند و نیز مزایایی که با خود به همراه می‌آورند، قیمت بسیار مناسبی را دارا هستند.
هم‌چنین استفاده از این عایق ها برای فضا های کم و بسته بسیار مناسب است و می توان آن ها را به عنوان جایگزین عایق های پشم شیشه استفاده نمود.
موارد گفته شده به طور کلی برای عایق‌های الاستومری و عایق‌های الاستومری لوله‌ای (نوعی از عایق‌های الاستومری که برای سهولت انجام پروژه، به شکل لوله تهیه می‌شود) صادق است.
با این حال، برخی اوقات در هنگام انجام عملیات ساختمانی در یک پروژه، ضربات فیزیکی یا برخورد اجسام با عایق‌ها، موجب ایجاد صدمه به عایق مربوطه می‌شود. از طرف دیگر استفاده از عایق‌های بدون پوشش در محیط‌های باز مطلوب نیست، چرا که شرایط محیطی امکان آسیب به عایق را فراهم می‌آورد. از این رو استفاده از عایق‌های روکش‌دار می‌تواند برای جلوگیری از این دسته صدمات، کارا باشد.
عایق‌های الاستومری لوله‌ای با روکش آلومینیوم، مزایای منحصر به فردی را داراست. این دسته از عایق‌ها بسیار سبک و در عین حال انعطاف پذیر هستند و با دارا بودن ساختار بسته، این عایق‌ها کارایی بالایی از خود نشان می‌دهند. به علاوه برای کنترل چگالش در لوله آب سرد و نیز جلوگیری از تلف شدن انرژی در سیستم‌های گرمایی، عایق‌های الاستومری لوله‌ای با روکش آلومینیوم، از کاراترین عایق‌ها محسوب می‌شوند.
لطقا برای اطلاع از قیمت عایق الاستومری لوله‌ای با روکش آلومینیوم با شرکت تماس بگیرید.
سپاس از اینکه از وبسایت ما دیدن فرمودید.


عایق الاستومری لوله ای با روکش آلومینیوم EPDM


مشخصات تکنیکال

1 روکش چسب دار مسلح با نخ فایبرگلس
2 مساحت(عرض1.2متر) 36,24,16.8,12,9.6,7.2,4.8 مترمربع
3 مساحت (عرض1متر) 30,20,14,10,8,6,4 مترمربع
4 عرض 1 و 1.2 متر
5 ضخامت 6,9,13,19,25,32,50 میلی متر
6 ماده فوم الاستومری
شاخه های محصولات
کمپانی های همکار