صفحه اصلی محصولات عایق EPDM عایق الاستومری لوله ای EPDM عایق الاستومری لوله ای سادهEPDM

عایق الاستومری لوله ای سادهEPDM

به عایق‌هایی که از جنس الاستومر اسفنجی EPDM ساخته می‌شود و به شکل لوله‌ای تولید شده و فاقد هرگونه پوششی باشد، عایق الاستومری لوله ای ساده EPDM گفته می‌شود.


عایق الاستومری لوله ای سادهEPDM


ابتدا باید اشاره نمود که عایق‌های الاستومری نوع مدرنی از عایق‌ها هستند که با ورود به بازار، جایگزین شیوه‌های قبلی عایق‌کاری شده‌اند. این نوع عایق‌ها دارای ویژگی‌های متفاوت و مزایای فوق العاده ای هستند که از جمله آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
قابلیت اجرا و پیاده‌سازی بالای محصول
ضریب انتقال حرارت پایین: 032/0 کیلوگرم بر متر مکعب
عایق صدا
دارای کلاس حریق 0 و 1
مقاومت بالا در مقابل نفوذ رطوبت و آب
جلوگیری از پوسیدگی لوله
برتری‌ها و مزیت‌های عایق الاستومری نسبت به عایق پشم شیشه در اینست که عایق‌های الاستومری دارای مقاومت بسیار خوبی در برابر آلودگی، گرد، خاک و غبار و رطوبت آب هستند چراکه این عایق‌ها دارای ساختار سلولی بسته می‌باشند. در حالیکه عایق پشم شیشه با داشتن ساختاری متخلخل و فیبرمانند، در مقابل نفوذ بخار و رطوبت مقاومت پایین دارد و به همین دلیل در صورت استفاده از پشم شیشه برای عایق‌کاری در فضای باز، به کار بردن پوشش‌های ضد رطوبت و فویل آلومینیومی ضروری است. به علاوه استفاده از عایق‌های پشم شیشه عوارض زیست محیطی فراوانی را به دنبال دارد در حالیکه عایق‌های الاستومری لوله‌ای هیچگونه مخاطرات محیط زیستی ایجاد نمی‌نماید.
هم‌چنین لازم به بیان است که عایق الاستومری EPDM، محصولی از جنس الاستومری اسفنجی EPDM سلول بسته می باشد. عایق های سلول بسته لوله ای و ورقه ایی ای پی دی ام EPDM متشکل از لاستیک غیر مزدوج اتیلن پروپیلن میباشد که خود نوعی از لاستیک غیرقطبی و اشباع و ضد ترک میباشد. ساختار این عایق موجب کاهش قابل ملاحظه اتلاف حرارتی و افزایش توان عملکرد آن در مقایسه با عایق های سنتی می شود.
دسته‌ای از عایق‌های الاستومری، عایق‌های الاستومری لوله‌ای هستند که برای عایق کاری لوله‌های آب در پاساژها، منازل، هتل‌ها و دیگر مناطق استفاده می‌گردند و جایگزین مناسبی برای فوم‌های سفید رنگ و پشم شیشه می‌باشند.
این نوع عایق‌ها از جمله عایق‌های حرارتی و برودتی بوده و مانع از چگالش یا یخ‌زدگی در لوله‌های آب سرد می‌شوند. به علاوه این دسته از عایق‌ها مانع از کاهش دما و یا گرما در سیستم‌های گرمایشی نیز می‌شوند. بنابراین با استفاده از عایق‌های الاستومری در حالت کلی و عایق‌های الاستومری لوله‌ای به‌طور ویژه، می‌توان از هدر رفت انرژی در سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی جلوگیری نمود.
منظور از عایق الاستومری لوله‌ای ساده، آن دسته از عایق‌های الاستومری لوله‌ای است که از پوشش برخوردار نیستند. این عایق‌ها غالباً برای استفاده در محیط‌های داخلی به کار می‌روند، چرا که مقاومت آن‌ها در برابر شرایط محیطی نسبت به عایق الاستومری لوله‌ای پوشش‌دار کمتر است.

لطقا برای اطلاع از قیمت عایق الاستومری لوله‌ای با شرکت تماس بگیرید.
سپاس از اینکه از وبسایت ما دیدن فرمودید.

تهیه شده در وبسایت ایزیدم ایران ارائه کننده عایق الاستومری و خدمات عایق بندی 


عایق الاستومری لوله ای سادهEPDM


مشخصات تکنیکال

1 ماده فوم الاستومریک
2 محدوده دمایی بیش از 150 درجه سانتی گراد
شاخه های محصولات
کمپانی های همکار