صفحه اصلی محصولات عایق EPDM عایق الاستومری رولی EPDM عایق الاستومری با روکش آلومینیوم ساده EPDM

عایق الاستومری با روکش آلومینیوم ساده EPDM

به عایق‌هایی که از جنس الاستومر اسفنجی EPDM ساخته می‌شود و با پوشش آلومینیوم به شکل رولی عرضه شود، عایق الاستومری با روکش آلومینیوم ساده EPDM گفته می‌شود.


عایق الاستومری با روکش آلومینیوم ساده EPDM


در حال حاضر عایق کاری حرارتی و برودتی یکی از الزامات اولیه ساخت و ساز و از عوامل مهم در ارزش گذاری ساختمان، محسوب می شود. به طور معمول عایق های حرارتی برای کف، سقف، دیوار، لوله های گرمایشی و سرمایشی،کانال های هوا و هر جایی از ساختمان که نیاز به عایق کاری داشته باشد، مصرف می شود.
عایق های الاستومری بر روی لوله های آب گرم و سرد،کانال هوا و مخازن، چیلرها، برج های خنک کننده نفت و گاز و پتروشیمی کاربرد زیادی دارند. همچنین برای نصب در کف، سقف و دیوار ساختمان به کار می‌روند. البته در مقایسه با عایق های پشم شیشه به هزینه بیشتری نیاز دارند؛ بنابراین مشتریان و مالکان ساختمانها سعی می‌کنند از فوم های پلی استایرن استفاده کنند که برای بسته بندی دور یخچال، تلویزیون و سایر لوازم الکترونیکی به کار می روند.
معمولاً کارشناس پروژه های ساختمانی و مهندس ناظر تأسیسات، هنگامی که ساختمان به مرحله سفت کاری رسید و لوله های تاسیساتی نصب شدند، با توجه به شرایط مختلف و نوع آب و هوا، ضخامت و نوع عایق را مشخص می کنند. برای مثال ضخامت عایق های حرارتی در تهران کمتر از ضخامت عایق های حرارتی در ساختمان های شهرهای جنوبی گرم می باشد. برای تهران ضخامت عایق 9 میلی متر کافی است ولی برای شهرهای جنوبی و شمالی باید حدود 20 الی 32 میلی متر باشد تا از اتلاف انرژی آنها جلوگیری شود. عایق های الاستومری از جنس EPDM با برند ISIDEM بیش از 150 درجه سانتیگراد تحمل دمایی دارند.


عایق الاستومری با روکش آلومینیوم ساده EPDM


مشخصات تکنیکال

شاخه های محصولات
کمپانی های همکار