صفحه اصلی محصولات عایق EPDM عایق الاستومری رولی EPDM عایق الاستومری با روکش آلومینیوم مسلح EPDM

عایق الاستومری با روکش آلومینیوم مسلح EPDM

به عایق‌هایی که از جنس الاستومر اسفنجی EPDM ساخته می‌شود و پوشش آلومینیوم مسلح با نخ فایبرگلس
داشته باشد و به شکل رولی عرضه شود، عایق الاستومری با روکش آلومینیوم مسلح EPDM گفته می‌شود.


عایق الاستومری با روکش آلومینیوم مسلح EPDM


عایق های حرارتی عموماً به سه دسته تقسیم می شوند:
یک دسته از آنها به عایق های پشم شیشه و پشم سنگ معروف هستند که در مقابل حرارت مقاومت خوبی ندارند، بنابراین زمانی که رطوبت هوا زیاد می شود با مشکل مواجه می شوند.
دسته دیگر، عایق های پلی اتیلنی بوده و در اصلاح به فوم سفید معروف هستند که اگرچه در مقابل سرما مقاومت خوبی دارند ولی فاقد خاصیت انعطاف پذیری بوده و در مقابل گرما مقاوم نیستند.
نسل جدید عایق ها، عایق های الاستومری سلول بسته هستند که با قیمت مناسب در بازار ایران عرضه میشوند. این عایق ها به دلیل دارا بودن سلول های بسته کنار هم که هوا در آن قرار دارد و نوع آرایش آنها، باعث جلوگیری از اتلاف انرژی می شود. آنها دمای منهای 70 درجه تا مثبت 110 درجه سانتی گراد را کنترل میکنند. ضمن اینکه رطوبت یا بخار آب به هیچ عنوان در آنها نفوذ نمی کند. به همین دلیل از زنگ زدگی و پوسیدگی عایق ها جلوگیری می شود و نیاز به تغییر و تعویض ندارند.
عایق حرارتی الاستومری انعطاف پذیربوده و دوستدار محیط زیست محسوب می گردد. این عایق مشکی رنگ و غیر متخلخل بوده و در سیستم های تهویه مطبوع و تاسیسات سرمایشی وگرمایشی مورد استفاده قرار میگیرد.
عایق الاستومری رولی با روکش پروتکت سلول بسته بوده و مواد مورد استفاده در آن مقاومت بالایی در مقابل نفوذ رطوبت دارا می باشند.
عایق های ورقه ای یا رولی FLEXIFOAM ISIDEM از جنس الاستومریک سلول بسته تشکیل شده است ساختار سلولی این نوع عایق ها موجب کاهش اتلاف حرارت، افزایش توان عملکرد آن و افزایش عمر لوله و تاسیسات در مقایسه با سایر عایق های سنتی می شود .

تهیه شده در وبسایت ایزیدم ایران ارائه کننده عایق الاستومری و خدمات عایق بندی 


عایق الاستومری با روکش آلومینیوم مسلح EPDM


مشخصات تکنیکال

شاخه های محصولات
کمپانی های همکار