صفحه اصلی محصولات عایق EPDM عایق الاستومری رولی EPDM عایق الاستومری پشت چسب دار مسلح EPDM

عایق الاستومری پشت چسب دار مسلح EPDM

‌هرگاه عایق الاستومری از جنس EPDM و به صورت رولی و با روکش آلومینیوم مسلح با نخ فایبرگلس تهیه شده باشد و به دلیل سهولت و سرعت بالا در هنگام کار، به صورت پشت چسبدار طراحی شده باشد، عایق الاستومری پشت چسبدار مسلح EPDM تهیه گشته است.


عایق الاستومری پشت چسب دار مسلح EPDM


عایق‌های الاستومری بهترین جایگزین عایق پشم شیشه و عایق پلی اتیلن می باشد. از این رو جهت عایق کاری کانال های انتقال هوا، بدنه دستگاههای تهویه مطبوع (داکت اسپلیت و گس فرنس و غیره) و جهت عایق کاری لوله ها با قطر بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد.
برای عایق کاری سطوحی که نیاز به مقاومت در برابر ضربات فیزیکی و یا نور مستقیم خورشید را دارند، از عایق‌هایی که روکش آلومینیوم دارند، استفاده می‌کنند. چرا که این دسته از عایق‌ها، برخلاف پشم شیشه، در مقابل خوردگی و شرایط جوی بسیار مقاوم بوده و طول عمر بالایی دارد.
از طرف دیگر عایق الاستومری با پوشش آلومینیوم، از ورود و نفوذ رطوبت و نم جلوگیری می‌کند که این خود یکی از محاسن بزرگ این دسته از عایق‌ها به شمار می‌رود.
مزید بر موارد فوق، هنگامی که عایق الاستومری با روکش آلومینیوم پوشیده می‌شود، مزایایی نظیر ضد حریق بودن خود را افزایش می‌دهد.
حال به منظور سرعت بخشیدن به عملیات نصب در پروژه های صنعتی و ساختمانی، از عایق الاستومری رولی پشت چسبدار می‌توان استفاده نمود. علاوه بر آن عایق الاستومری رولی پشت چسبدار برای استفاده در مکان‌هایی با فضای کار کم نیز مناسب است.
از آنجا که اجرا و نصب سایر عایق های قدیمی همانند پشم شیشه، زمانبر بوده عوارض پوستی و تنفسی عمده ایی برای نصابان ایجاد می کند، استفاده از عایق الاستومری رولی ساده پشت چسبدار نخدار که علاوه بر سادگی نصب، موجب صرفه جویی در زمان، هزینه و نیروی انسانی می شود، توصیه می گردد.
عایق های رولی در عرض های 1000 میلیمتر و 1200 میلیمتر و در ضخامت های 6-9-13-19-25-32-50 میلیمتر عرضه می گردند.
لطقا برای اطلاع از قیمت عایق الاستومری روکش دار آلومینیم پشت چسبدار با شرکت تماس بگیرید.
سپاس از اینکه از وبسایت ما دیدن فرمودید.


عایق الاستومری پشت چسب دار مسلح EPDM


مشخصات تکنیکال

1 ماده فوم الاستومری
2 ضخامت 6,9,13,19,25,32,50 میلی متر
3 عرض 1 و 1.2 متر
4 مساحت (عرض1متر) 30,20,14,10,8,6,4 مترمربع
5 مساحت(عرض1.2متر) 36,24,16.8,12,9.6,7.2,4.8 مترمربع
6 روکش آلومینیوم مسلح با نخ فایبرگلس
شاخه های محصولات
کمپانی های همکار