صفحه اصلی اخبار عایق الاستومری انتخاب دستگاه داکت اسپلیت ؛ کانال داکت اسپلیت ؛نحوه کانال کشی داکت اسپلیت ؛ لوله کشی داکت اسپلیت

انتخاب دستگاه داکت اسپلیت ؛ کانال داکت اسپلیت ؛نحوه کانال کشی داکت اسپلیت ؛ لوله کشی داکت اسپلیت

انتخاب دستگاه داکت اسپلیت ؛ کانال داکت اسپلیت ؛نحوه کانال کشی داکت اسپلیت ؛ لوله کشی داکت اسپلیت در انتخاب دستگاه داکت اسپلیت دو فاکتور بسیار مهم وجو دارد:
انتخاب دستگاه
اجرای درست و اصولی

برای بهره مندی ازبالاترین کارایی سیستم داکت باید اجرای کانال کشی و لوله مسی توسط افراد مجرب انجام شود. به راحتی میتوان گفت 50 درصد کارایی دستگاه وابسته به اجرای اصولی دستگاه است.
از معایب دستگاه داکت اسپلیت می توان به خیزش باد کم و انتقال صدا در همه ی برند های موجود در بازار اشاره کرد که متأسفانه به دلیل چشم پوشی شرکت ها از این مسأله به آن توجهی نمی شود البته این به این معنا نیست که این دستگاه کارایی مناسبی ندارد بلکه مقصود این است که در فضا های Out Door بدون دیوار و سالنی استفاده از آن توصیه نمی شود ، همچنین به دلیل اشغال فضای زیاد در ساختمان های مسکونی مشکلاتی را ایجاد می کند . در فضا های بزرگ نیز داکت اسپلیت کاربرد چندانی ندارد ، زیرا برای فضا هایی که نیاز به تناژ تبرید بالا دارند ، داکت اسپلیت طراحی نشده است هر چند متأسفانه گاهی شنیده می شود که برخی ، داکت اسپلیت را بیش از ظرفیت واقعی می فروشند .


شاخه های محصولات
کمپانی های همکار